EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "activated charcoal" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات activated charcoal را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه activated charcoal و همچنین مطالعه مثال برای activated charcoal، اقدام به جمله سازی با کلمه activated charcoal نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از activated charcoal در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه activated charcoal به کمک همین جملات با activated charcoal و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت activated charcoal می باشد.


در قسمت ذیل 38 جمله با activated charcoal برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با activated charcoal را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با activated charcoal به انگلیسی

جمله با activates جمله با activating جمله با activation جمله با activation energy جمله با activator جمله با active جمله با active account جمله با active capital جمله با active cell جمله با active citizen(1) What is the modern definition of "activated charcoal"?

(2) How to Use "activated charcoal" with Example Sentences.

(3) If you had to explain to someone who was learning English what "activated charcoal" is, what would you say?

(4) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "activated charcoal" can get slippery.

(5) The Best Definition of "activated charcoal" I’ve Heard So Far.

(6) "activated charcoal" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(7) What is the best definition of "activated charcoal"?

(8) What is the definition of an "activated charcoal"?

(9) What Is "activated charcoal"? Detailed Definition and Meaning.

(10) Use "activated charcoal" in a sentence.

(11) The Word "activated charcoal" in Example Sentences.

(12) English Sentences with Audio Using the Word "activated charcoal".

(13) What is definition of "activated charcoal" by Merriam-Webster.

(14) "activated charcoal" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(15) How do you write a good sentence with "activated charcoal"?

(16) "activated charcoal" sentence examples.

(17) "activated charcoal": In a Sentence.

(18) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "activated charcoal".

(19) How do you explain "activated charcoal"?

(20) What can I say instead of "activated charcoal"?

(21) What is a synonym for "activated charcoal"?

(22) What is a antonym for "activated charcoal"?

(23) What do you mean by "activated charcoal"?

(24) What is another word for "activated charcoal"?

(25) What is the best definition of "activated charcoal"?

(26) What is "activated charcoal" definition and meaning?

(27) How to use "activated charcoal" in a sentence.

(28) The Word "activated charcoal" in Example Sentences.

(29) "activated charcoal" meaning in english, "activated charcoal" definitions.

(30) Primary meanings of "activated charcoal".

(31) Full definitions of "activated charcoal".

(32) Full meaning of "activated charcoal".

(33) The Word "activated charcoal" in Example Sentences.

(34) Best definition of "activated charcoal".

(35) Define "activated charcoal" in one sentence, define "activated charcoal" in one word.

(36) What is the meaning of "activated charcoal" in a sentence.

(37) The Word "activated charcoal" in Example Sentences.

(38) What is the origin and root of "activated charcoal".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با activated charcoal


به جای حفظ کردن لغت activated charcoal ، جملات کوتاه با activated charcoal را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی activated charcoal، جملات کوتاه مختلف با لغت activated charcoal را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی activated charcoal، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه activated charcoal را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از activated charcoal در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه activated charcoal

ساختن جمله با activated charcoal به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی activated charcoal است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت activated charcoal را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت activated charcoal ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه activated charcoal که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با activated charcoal

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با activated charcoal

یک جمله ساده با activated charcoal از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با activated charcoal

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با activated charcoal، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با activated charcoal به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با activated charcoal بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با activated charcoal

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با activated charcoal همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با activated charcoal فرق دارد. در جملات پیچیده با activated charcoal، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با activated charcoal بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با activated charcoal

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با activated charcoal همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت activated charcoal. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با activated charcoal بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با activated charcoal

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با activated charcoal و کاربرد کلمه activated charcoal در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات activated charcoal را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه activated charcoal و همچنین مطالعه مثال برای activated charcoal، اقدام به جمله سازی با کلمه activated charcoal نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از activated charcoal در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه activated charcoal به کمک همین جملات با activated charcoal و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت activated charcoal می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی activated charcoal، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه activated charcoal را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از activated charcoal در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با activated charcoal به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی activated charcoal است. با ساختن جمله برای لغت activated charcoal به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان