EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "active cell" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات active cell را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه active cell و همچنین مطالعه مثال برای active cell، اقدام به جمله سازی با کلمه active cell نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از active cell در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه active cell به کمک همین جملات با active cell و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت active cell می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با active cell برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با active cell را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با active cell به انگلیسی

جمله با active citizen جمله با active demand جمله با active duty جمله با active immunity جمله با active market جمله با active network جمله با active part جمله با active service جمله با active site جمله با active transport(0) What is the modern definition of "active cell"?

(1) How to Use "active cell" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "active cell" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "active cell" can get slippery.

(4) The Best Definition of "active cell" I’ve Heard So Far.

(5) "active cell" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "active cell"?

(7) What is the definition of an "active cell"?

(8) What Is "active cell"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "active cell" in a sentence.

(10) The Word "active cell" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "active cell".

(12) What is definition of "active cell" by Merriam-Webster.

(13) "active cell" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "active cell"?

(15) "active cell" sentence examples.

(16) "active cell": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "active cell".

(18) How do you explain "active cell"?

(19) What can I say instead of "active cell"?

(20) What is a synonym for "active cell"?

(21) What is a antonym for "active cell"?

(22) What do you mean by "active cell"?

(23) What is another word for "active cell"?

(24) What is the best definition of "active cell"?

(25) What is "active cell" definition and meaning?

(26) How to use "active cell" in a sentence.

(27) The Word "active cell" in Example Sentences.

(28) "active cell" meaning in english, "active cell" definitions.

(29) Primary meanings of "active cell".

(30) Full definitions of "active cell".

(31) Full meaning of "active cell".

(32) The Word "active cell" in Example Sentences.

(33) Best definition of "active cell".

(34) Define "active cell" in one sentence, define "active cell" in one word.

(35) What is the meaning of "active cell" in a sentence.

(36) The Word "active cell" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "active cell".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با active cell


به جای حفظ کردن لغت active cell ، جملات کوتاه با active cell را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی active cell، جملات کوتاه مختلف با لغت active cell را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی active cell، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه active cell را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از active cell در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه active cell

ساختن جمله با active cell به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی active cell است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت active cell را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت active cell ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه active cell که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با active cell

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با active cell

یک جمله ساده با active cell از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با active cell

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با active cell، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با active cell به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با active cell بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با active cell

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با active cell همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با active cell فرق دارد. در جملات پیچیده با active cell، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با active cell بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با active cell

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با active cell همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت active cell. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با active cell بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با active cell

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با active cell و کاربرد کلمه active cell در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات active cell را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه active cell و همچنین مطالعه مثال برای active cell، اقدام به جمله سازی با کلمه active cell نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از active cell در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه active cell به کمک همین جملات با active cell و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت active cell می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی active cell، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه active cell را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از active cell در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با active cell به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی active cell است. با ساختن جمله برای لغت active cell به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان