EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "a gordian knot" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات a gordian knot را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه a gordian knot و همچنین مطالعه مثال برای a gordian knot، اقدام به جمله سازی با کلمه a gordian knot نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از a gordian knot در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه a gordian knot به کمک همین جملات با a gordian knot و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت a gordian knot می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با a gordian knot برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با a gordian knot را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با a gordian knot به انگلیسی

جمله با a grade جمله با a grand جمله با a great deal جمله با a great many جمله با a great quantity جمله با a hard nut to crack جمله با a heart of gold جمله با a hell of a جمله با a hill of beans جمله با a home from home(0) What is the modern definition of "a gordian knot"?

(1) How to Use "a gordian knot" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "a gordian knot" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "a gordian knot" can get slippery.

(4) The Best Definition of "a gordian knot" I’ve Heard So Far.

(5) "a gordian knot" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "a gordian knot"?

(7) What is the definition of an "a gordian knot"?

(8) What Is "a gordian knot"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "a gordian knot" in a sentence.

(10) The Word "a gordian knot" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "a gordian knot".

(12) What is definition of "a gordian knot" by Merriam-Webster.

(13) "a gordian knot" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "a gordian knot"?

(15) "a gordian knot" sentence examples.

(16) "a gordian knot": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "a gordian knot".

(18) How do you explain "a gordian knot"?

(19) What can I say instead of "a gordian knot"?

(20) What is a synonym for "a gordian knot"?

(21) What is a antonym for "a gordian knot"?

(22) What do you mean by "a gordian knot"?

(23) What is another word for "a gordian knot"?

(24) What is the best definition of "a gordian knot"?

(25) What is "a gordian knot" definition and meaning?

(26) How to use "a gordian knot" in a sentence.

(27) The Word "a gordian knot" in Example Sentences.

(28) "a gordian knot" meaning in english, "a gordian knot" definitions.

(29) Primary meanings of "a gordian knot".

(30) Full definitions of "a gordian knot".

(31) Full meaning of "a gordian knot".

(32) The Word "a gordian knot" in Example Sentences.

(33) Best definition of "a gordian knot".

(34) Define "a gordian knot" in one sentence, define "a gordian knot" in one word.

(35) What is the meaning of "a gordian knot" in a sentence.

(36) The Word "a gordian knot" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "a gordian knot".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با a gordian knot


به جای حفظ کردن لغت a gordian knot ، جملات کوتاه با a gordian knot را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی a gordian knot، جملات کوتاه مختلف با لغت a gordian knot را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی a gordian knot، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه a gordian knot را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از a gordian knot در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه a gordian knot

ساختن جمله با a gordian knot به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی a gordian knot است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت a gordian knot را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت a gordian knot ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه a gordian knot که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با a gordian knot

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با a gordian knot

یک جمله ساده با a gordian knot از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با a gordian knot

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با a gordian knot، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با a gordian knot به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با a gordian knot بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با a gordian knot

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با a gordian knot همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با a gordian knot فرق دارد. در جملات پیچیده با a gordian knot، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با a gordian knot بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با a gordian knot

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با a gordian knot همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت a gordian knot. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با a gordian knot بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با a gordian knot

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با a gordian knot و کاربرد کلمه a gordian knot در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات a gordian knot را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه a gordian knot و همچنین مطالعه مثال برای a gordian knot، اقدام به جمله سازی با کلمه a gordian knot نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از a gordian knot در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه a gordian knot به کمک همین جملات با a gordian knot و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت a gordian knot می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی a gordian knot، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه a gordian knot را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از a gordian knot در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با a gordian knot به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی a gordian knot است. با ساختن جمله برای لغت a gordian knot به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان