EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "advertise for" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات advertise for را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه advertise for و همچنین مطالعه مثال برای advertise for، اقدام به جمله سازی با کلمه advertise for نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از advertise for در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه advertise for به کمک همین جملات با advertise for و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت advertise for می باشد.


در قسمت ذیل 42 جمله با advertise for برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با advertise for را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با advertise for به انگلیسی

جمله با advertised جمله با advertisement جمله با advertisements جمله با advertiser جمله با advertisers جمله با advertises جمله با advertising جمله با advertising agency جمله با advertising agent جمله با advertising budget

(1) It will be as well to advertise for it

(2) It will be as well to advertise for it.

(3) and they very openly advertise for better salaries

(4) and they very openly advertise for better salaries(5) What is the modern definition of "advertise for"?

(6) How to Use "advertise for" with Example Sentences.

(7) If you had to explain to someone who was learning English what "advertise for" is, what would you say?

(8) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "advertise for" can get slippery.

(9) The Best Definition of "advertise for" I’ve Heard So Far.

(10) "advertise for" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(11) What is the best definition of "advertise for"?

(12) What is the definition of an "advertise for"?

(13) What Is "advertise for"? Detailed Definition and Meaning.

(14) Use "advertise for" in a sentence.

(15) The Word "advertise for" in Example Sentences.

(16) English Sentences with Audio Using the Word "advertise for".

(17) What is definition of "advertise for" by Merriam-Webster.

(18) "advertise for" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(19) How do you write a good sentence with "advertise for"?

(20) "advertise for" sentence examples.

(21) "advertise for": In a Sentence.

(22) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "advertise for".

(23) How do you explain "advertise for"?

(24) What can I say instead of "advertise for"?

(25) What is a synonym for "advertise for"?

(26) What is a antonym for "advertise for"?

(27) What do you mean by "advertise for"?

(28) What is another word for "advertise for"?

(29) What is the best definition of "advertise for"?

(30) What is "advertise for" definition and meaning?

(31) How to use "advertise for" in a sentence.

(32) The Word "advertise for" in Example Sentences.

(33) "advertise for" meaning in english, "advertise for" definitions.

(34) Primary meanings of "advertise for".

(35) Full definitions of "advertise for".

(36) Full meaning of "advertise for".

(37) The Word "advertise for" in Example Sentences.

(38) Best definition of "advertise for".

(39) Define "advertise for" in one sentence, define "advertise for" in one word.

(40) What is the meaning of "advertise for" in a sentence.

(41) The Word "advertise for" in Example Sentences.

(42) What is the origin and root of "advertise for".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با advertise for


به جای حفظ کردن لغت advertise for ، جملات کوتاه با advertise for را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی advertise for، جملات کوتاه مختلف با لغت advertise for را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی advertise for، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه advertise for را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از advertise for در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه advertise for

ساختن جمله با advertise for به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی advertise for است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت advertise for را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت advertise for ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه advertise for که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با advertise for

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با advertise for

یک جمله ساده با advertise for از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با advertise for

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با advertise for، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با advertise for به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با advertise for بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با advertise for

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با advertise for همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با advertise for فرق دارد. در جملات پیچیده با advertise for، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با advertise for بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با advertise for

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با advertise for همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت advertise for. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با advertise for بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با advertise for

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با advertise for و کاربرد کلمه advertise for در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات advertise for را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه advertise for و همچنین مطالعه مثال برای advertise for، اقدام به جمله سازی با کلمه advertise for نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از advertise for در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه advertise for به کمک همین جملات با advertise for و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت advertise for می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی advertise for، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه advertise for را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از advertise for در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با advertise for به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی advertise for است. با ساختن جمله برای لغت advertise for به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان