EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "adulteress" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات adulteress را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adulteress و همچنین مطالعه مثال برای adulteress، اقدام به جمله سازی با کلمه adulteress نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adulteress در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adulteress به کمک همین جملات با adulteress و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adulteress می باشد.


در قسمت ذیل 42 جمله با adulteress برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با adulteress را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با adulteress به انگلیسی

جمله با adulteries جمله با adulterous جمله با adultery جمله با adulthood جمله با adult-onset diabetes جمله با adults جمله با adumbral جمله با adumbrate جمله با adumbration جمله با adumbrative

(1) Although she was sorry for what she had done to her heartbroken husband, the adulteress seemed unable to show her remorse.

(2) And the man that committeth adultery with another man's wife, even he that committeth adultery with his neighbor's wife, the adulterer and the adulteress shall surely be put to death.

(3) but I say unto you, that every one that putteth away his wife, saving for the cause of fornication, maketh her an adulteress: and whosoever shall marry her when she is put away committeth adultery.

(4) And Jehovah said unto me, Go again, love a woman beloved of [her] friend, and an adulteress, even as Jehovah loveth the children of Israel, though they turn unto other gods, and love cakes of raisins.(5) What is the modern definition of "adulteress"?

(6) How to Use "adulteress" with Example Sentences.

(7) If you had to explain to someone who was learning English what "adulteress" is, what would you say?

(8) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "adulteress" can get slippery.

(9) The Best Definition of "adulteress" I’ve Heard So Far.

(10) "adulteress" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(11) What is the best definition of "adulteress"?

(12) What is the definition of an "adulteress"?

(13) What Is "adulteress"? Detailed Definition and Meaning.

(14) Use "adulteress" in a sentence.

(15) The Word "adulteress" in Example Sentences.

(16) English Sentences with Audio Using the Word "adulteress".

(17) What is definition of "adulteress" by Merriam-Webster.

(18) "adulteress" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(19) How do you write a good sentence with "adulteress"?

(20) "adulteress" sentence examples.

(21) "adulteress": In a Sentence.

(22) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "adulteress".

(23) How do you explain "adulteress"?

(24) What can I say instead of "adulteress"?

(25) What is a synonym for "adulteress"?

(26) What is a antonym for "adulteress"?

(27) What do you mean by "adulteress"?

(28) What is another word for "adulteress"?

(29) What is the best definition of "adulteress"?

(30) What is "adulteress" definition and meaning?

(31) How to use "adulteress" in a sentence.

(32) The Word "adulteress" in Example Sentences.

(33) "adulteress" meaning in english, "adulteress" definitions.

(34) Primary meanings of "adulteress".

(35) Full definitions of "adulteress".

(36) Full meaning of "adulteress".

(37) The Word "adulteress" in Example Sentences.

(38) Best definition of "adulteress".

(39) Define "adulteress" in one sentence, define "adulteress" in one word.

(40) What is the meaning of "adulteress" in a sentence.

(41) The Word "adulteress" in Example Sentences.

(42) What is the origin and root of "adulteress".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با adulteress


به جای حفظ کردن لغت adulteress ، جملات کوتاه با adulteress را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adulteress، جملات کوتاه مختلف با لغت adulteress را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adulteress، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adulteress را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adulteress در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه adulteress

ساختن جمله با adulteress به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adulteress است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت adulteress را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت adulteress ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه adulteress که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با adulteress

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با adulteress

یک جمله ساده با adulteress از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با adulteress

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با adulteress، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با adulteress به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با adulteress بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با adulteress

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با adulteress همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با adulteress فرق دارد. در جملات پیچیده با adulteress، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با adulteress بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با adulteress

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adulteress همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت adulteress. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adulteress بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با adulteress

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با adulteress و کاربرد کلمه adulteress در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات adulteress را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adulteress و همچنین مطالعه مثال برای adulteress، اقدام به جمله سازی با کلمه adulteress نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adulteress در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adulteress به کمک همین جملات با adulteress و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adulteress می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adulteress، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adulteress را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adulteress در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با adulteress به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adulteress است. با ساختن جمله برای لغت adulteress به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان