EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "adult-onset diabetes" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات adult-onset diabetes را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adult-onset diabetes و همچنین مطالعه مثال برای adult-onset diabetes، اقدام به جمله سازی با کلمه adult-onset diabetes نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adult-onset diabetes در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adult-onset diabetes به کمک همین جملات با adult-onset diabetes و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adult-onset diabetes می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با adult-onset diabetes برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با adult-onset diabetes را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با adult-onset diabetes به انگلیسی

جمله با adults جمله با adumbral جمله با adumbrate جمله با adumbration جمله با adumbrative جمله با adup جمله با adur جمله با adust جمله با adv جمله با advaita(0) What is the modern definition of "adult-onset diabetes"?

(1) How to Use "adult-onset diabetes" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "adult-onset diabetes" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "adult-onset diabetes" can get slippery.

(4) The Best Definition of "adult-onset diabetes" I’ve Heard So Far.

(5) "adult-onset diabetes" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "adult-onset diabetes"?

(7) What is the definition of an "adult-onset diabetes"?

(8) What Is "adult-onset diabetes"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "adult-onset diabetes" in a sentence.

(10) The Word "adult-onset diabetes" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "adult-onset diabetes".

(12) What is definition of "adult-onset diabetes" by Merriam-Webster.

(13) "adult-onset diabetes" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "adult-onset diabetes"?

(15) "adult-onset diabetes" sentence examples.

(16) "adult-onset diabetes": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "adult-onset diabetes".

(18) How do you explain "adult-onset diabetes"?

(19) What can I say instead of "adult-onset diabetes"?

(20) What is a synonym for "adult-onset diabetes"?

(21) What is a antonym for "adult-onset diabetes"?

(22) What do you mean by "adult-onset diabetes"?

(23) What is another word for "adult-onset diabetes"?

(24) What is the best definition of "adult-onset diabetes"?

(25) What is "adult-onset diabetes" definition and meaning?

(26) How to use "adult-onset diabetes" in a sentence.

(27) The Word "adult-onset diabetes" in Example Sentences.

(28) "adult-onset diabetes" meaning in english, "adult-onset diabetes" definitions.

(29) Primary meanings of "adult-onset diabetes".

(30) Full definitions of "adult-onset diabetes".

(31) Full meaning of "adult-onset diabetes".

(32) The Word "adult-onset diabetes" in Example Sentences.

(33) Best definition of "adult-onset diabetes".

(34) Define "adult-onset diabetes" in one sentence, define "adult-onset diabetes" in one word.

(35) What is the meaning of "adult-onset diabetes" in a sentence.

(36) The Word "adult-onset diabetes" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "adult-onset diabetes".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با adult-onset diabetes


به جای حفظ کردن لغت adult-onset diabetes ، جملات کوتاه با adult-onset diabetes را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adult-onset diabetes، جملات کوتاه مختلف با لغت adult-onset diabetes را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adult-onset diabetes، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adult-onset diabetes را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adult-onset diabetes در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه adult-onset diabetes

ساختن جمله با adult-onset diabetes به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adult-onset diabetes است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت adult-onset diabetes را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت adult-onset diabetes ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه adult-onset diabetes که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با adult-onset diabetes

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با adult-onset diabetes

یک جمله ساده با adult-onset diabetes از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با adult-onset diabetes

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با adult-onset diabetes، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با adult-onset diabetes به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با adult-onset diabetes بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با adult-onset diabetes

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با adult-onset diabetes همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با adult-onset diabetes فرق دارد. در جملات پیچیده با adult-onset diabetes، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با adult-onset diabetes بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با adult-onset diabetes

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adult-onset diabetes همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت adult-onset diabetes. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adult-onset diabetes بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با adult-onset diabetes

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با adult-onset diabetes و کاربرد کلمه adult-onset diabetes در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات adult-onset diabetes را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adult-onset diabetes و همچنین مطالعه مثال برای adult-onset diabetes، اقدام به جمله سازی با کلمه adult-onset diabetes نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adult-onset diabetes در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adult-onset diabetes به کمک همین جملات با adult-onset diabetes و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adult-onset diabetes می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adult-onset diabetes، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adult-onset diabetes را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adult-onset diabetes در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با adult-onset diabetes به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adult-onset diabetes است. با ساختن جمله برای لغت adult-onset diabetes به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان