EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "acute gastritis" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات acute gastritis را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه acute gastritis و همچنین مطالعه مثال برای acute gastritis، اقدام به جمله سازی با کلمه acute gastritis نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از acute gastritis در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه acute gastritis به کمک همین جملات با acute gastritis و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت acute gastritis می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با acute gastritis برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با acute gastritis را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با acute gastritis به انگلیسی

جمله با acute glaucoma جمله با acute kidney failure جمله با acute leukemia جمله با acute lymphoblastic leukemia جمله با acute lymphocytic leukemia جمله با acute myeloid leukemia جمله با acute pyelonephritis جمله با acute renal failure جمله با acute triangle جمله با acutely(0) What is the modern definition of "acute gastritis"?

(1) How to Use "acute gastritis" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "acute gastritis" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "acute gastritis" can get slippery.

(4) The Best Definition of "acute gastritis" I’ve Heard So Far.

(5) "acute gastritis" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "acute gastritis"?

(7) What is the definition of an "acute gastritis"?

(8) What Is "acute gastritis"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "acute gastritis" in a sentence.

(10) The Word "acute gastritis" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "acute gastritis".

(12) What is definition of "acute gastritis" by Merriam-Webster.

(13) "acute gastritis" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "acute gastritis"?

(15) "acute gastritis" sentence examples.

(16) "acute gastritis": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "acute gastritis".

(18) How do you explain "acute gastritis"?

(19) What can I say instead of "acute gastritis"?

(20) What is a synonym for "acute gastritis"?

(21) What is a antonym for "acute gastritis"?

(22) What do you mean by "acute gastritis"?

(23) What is another word for "acute gastritis"?

(24) What is the best definition of "acute gastritis"?

(25) What is "acute gastritis" definition and meaning?

(26) How to use "acute gastritis" in a sentence.

(27) The Word "acute gastritis" in Example Sentences.

(28) "acute gastritis" meaning in english, "acute gastritis" definitions.

(29) Primary meanings of "acute gastritis".

(30) Full definitions of "acute gastritis".

(31) Full meaning of "acute gastritis".

(32) The Word "acute gastritis" in Example Sentences.

(33) Best definition of "acute gastritis".

(34) Define "acute gastritis" in one sentence, define "acute gastritis" in one word.

(35) What is the meaning of "acute gastritis" in a sentence.

(36) The Word "acute gastritis" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "acute gastritis".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با acute gastritis


به جای حفظ کردن لغت acute gastritis ، جملات کوتاه با acute gastritis را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acute gastritis، جملات کوتاه مختلف با لغت acute gastritis را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acute gastritis، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه acute gastritis را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از acute gastritis در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه acute gastritis

ساختن جمله با acute gastritis به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی acute gastritis است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت acute gastritis را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت acute gastritis ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه acute gastritis که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با acute gastritis

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با acute gastritis

یک جمله ساده با acute gastritis از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با acute gastritis

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با acute gastritis، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با acute gastritis به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با acute gastritis بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با acute gastritis

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با acute gastritis همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با acute gastritis فرق دارد. در جملات پیچیده با acute gastritis، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با acute gastritis بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با acute gastritis

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با acute gastritis همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت acute gastritis. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با acute gastritis بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با acute gastritis

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با acute gastritis و کاربرد کلمه acute gastritis در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات acute gastritis را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه acute gastritis و همچنین مطالعه مثال برای acute gastritis، اقدام به جمله سازی با کلمه acute gastritis نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از acute gastritis در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه acute gastritis به کمک همین جملات با acute gastritis و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت acute gastritis می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acute gastritis، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه acute gastritis را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از acute gastritis در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با acute gastritis به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی acute gastritis است. با ساختن جمله برای لغت acute gastritis به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان