EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "ace inhibitor" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات ace inhibitor را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه ace inhibitor و همچنین مطالعه مثال برای ace inhibitor، اقدام به جمله سازی با کلمه ace inhibitor نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از ace inhibitor در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه ace inhibitor به کمک همین جملات با ace inhibitor و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت ace inhibitor می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با ace inhibitor برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با ace inhibitor را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با ace inhibitor به انگلیسی

جمله با ace of spades جمله با aced جمله با acedia جمله با acedo جمله با aceh جمله با acela جمله با acellular جمله با acentric جمله با acentric chromosome جمله با acephalous(0) What is the modern definition of "ace inhibitor"?

(1) How to Use "ace inhibitor" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "ace inhibitor" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "ace inhibitor" can get slippery.

(4) The Best Definition of "ace inhibitor" I’ve Heard So Far.

(5) "ace inhibitor" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "ace inhibitor"?

(7) What is the definition of an "ace inhibitor"?

(8) What Is "ace inhibitor"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "ace inhibitor" in a sentence.

(10) The Word "ace inhibitor" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "ace inhibitor".

(12) What is definition of "ace inhibitor" by Merriam-Webster.

(13) "ace inhibitor" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "ace inhibitor"?

(15) "ace inhibitor" sentence examples.

(16) "ace inhibitor": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "ace inhibitor".

(18) How do you explain "ace inhibitor"?

(19) What can I say instead of "ace inhibitor"?

(20) What is a synonym for "ace inhibitor"?

(21) What is a antonym for "ace inhibitor"?

(22) What do you mean by "ace inhibitor"?

(23) What is another word for "ace inhibitor"?

(24) What is the best definition of "ace inhibitor"?

(25) What is "ace inhibitor" definition and meaning?

(26) How to use "ace inhibitor" in a sentence.

(27) The Word "ace inhibitor" in Example Sentences.

(28) "ace inhibitor" meaning in english, "ace inhibitor" definitions.

(29) Primary meanings of "ace inhibitor".

(30) Full definitions of "ace inhibitor".

(31) Full meaning of "ace inhibitor".

(32) The Word "ace inhibitor" in Example Sentences.

(33) Best definition of "ace inhibitor".

(34) Define "ace inhibitor" in one sentence, define "ace inhibitor" in one word.

(35) What is the meaning of "ace inhibitor" in a sentence.

(36) The Word "ace inhibitor" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "ace inhibitor".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با ace inhibitor


به جای حفظ کردن لغت ace inhibitor ، جملات کوتاه با ace inhibitor را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی ace inhibitor، جملات کوتاه مختلف با لغت ace inhibitor را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی ace inhibitor، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه ace inhibitor را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از ace inhibitor در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه ace inhibitor

ساختن جمله با ace inhibitor به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی ace inhibitor است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت ace inhibitor را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت ace inhibitor ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه ace inhibitor که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با ace inhibitor

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با ace inhibitor

یک جمله ساده با ace inhibitor از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با ace inhibitor

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با ace inhibitor، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با ace inhibitor به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با ace inhibitor بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با ace inhibitor

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با ace inhibitor همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با ace inhibitor فرق دارد. در جملات پیچیده با ace inhibitor، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با ace inhibitor بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با ace inhibitor

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با ace inhibitor همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت ace inhibitor. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با ace inhibitor بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با ace inhibitor

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با ace inhibitor و کاربرد کلمه ace inhibitor در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات ace inhibitor را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه ace inhibitor و همچنین مطالعه مثال برای ace inhibitor، اقدام به جمله سازی با کلمه ace inhibitor نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از ace inhibitor در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه ace inhibitor به کمک همین جملات با ace inhibitor و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت ace inhibitor می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی ace inhibitor، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه ace inhibitor را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از ace inhibitor در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با ace inhibitor به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی ace inhibitor است. با ساختن جمله برای لغت ace inhibitor به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان