EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "ace of spades" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات ace of spades را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه ace of spades و همچنین مطالعه مثال برای ace of spades، اقدام به جمله سازی با کلمه ace of spades نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از ace of spades در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه ace of spades به کمک همین جملات با ace of spades و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت ace of spades می باشد.


در قسمت ذیل 45 جمله با ace of spades برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با ace of spades را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با ace of spades به انگلیسی

جمله با aced جمله با acedia جمله با acedo جمله با aceh جمله با acela جمله با acellular جمله با acentric جمله با acentric chromosome جمله با acephalous جمله با acer

(1) Who has the ace of spades

(2) Who has the ace of spades.

(3) Tom flipped over the card and saw that it was the ace of spades.

(4) is the ace of spades.

(5) and that was a ace of spades.

(6) is the ace of spades.

(7) and that was a ace of spades.(8) What is the modern definition of "ace of spades"?

(9) How to Use "ace of spades" with Example Sentences.

(10) If you had to explain to someone who was learning English what "ace of spades" is, what would you say?

(11) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "ace of spades" can get slippery.

(12) The Best Definition of "ace of spades" I’ve Heard So Far.

(13) "ace of spades" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(14) What is the best definition of "ace of spades"?

(15) What is the definition of an "ace of spades"?

(16) What Is "ace of spades"? Detailed Definition and Meaning.

(17) Use "ace of spades" in a sentence.

(18) The Word "ace of spades" in Example Sentences.

(19) English Sentences with Audio Using the Word "ace of spades".

(20) What is definition of "ace of spades" by Merriam-Webster.

(21) "ace of spades" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(22) How do you write a good sentence with "ace of spades"?

(23) "ace of spades" sentence examples.

(24) "ace of spades": In a Sentence.

(25) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "ace of spades".

(26) How do you explain "ace of spades"?

(27) What can I say instead of "ace of spades"?

(28) What is a synonym for "ace of spades"?

(29) What is a antonym for "ace of spades"?

(30) What do you mean by "ace of spades"?

(31) What is another word for "ace of spades"?

(32) What is the best definition of "ace of spades"?

(33) What is "ace of spades" definition and meaning?

(34) How to use "ace of spades" in a sentence.

(35) The Word "ace of spades" in Example Sentences.

(36) "ace of spades" meaning in english, "ace of spades" definitions.

(37) Primary meanings of "ace of spades".

(38) Full definitions of "ace of spades".

(39) Full meaning of "ace of spades".

(40) The Word "ace of spades" in Example Sentences.

(41) Best definition of "ace of spades".

(42) Define "ace of spades" in one sentence, define "ace of spades" in one word.

(43) What is the meaning of "ace of spades" in a sentence.

(44) The Word "ace of spades" in Example Sentences.

(45) What is the origin and root of "ace of spades".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با ace of spades


به جای حفظ کردن لغت ace of spades ، جملات کوتاه با ace of spades را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی ace of spades، جملات کوتاه مختلف با لغت ace of spades را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی ace of spades، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه ace of spades را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از ace of spades در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه ace of spades

ساختن جمله با ace of spades به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی ace of spades است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت ace of spades را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت ace of spades ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه ace of spades که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با ace of spades

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با ace of spades

یک جمله ساده با ace of spades از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با ace of spades

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با ace of spades، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با ace of spades به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با ace of spades بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با ace of spades

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با ace of spades همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با ace of spades فرق دارد. در جملات پیچیده با ace of spades، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با ace of spades بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با ace of spades

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با ace of spades همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت ace of spades. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با ace of spades بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با ace of spades

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با ace of spades و کاربرد کلمه ace of spades در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات ace of spades را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه ace of spades و همچنین مطالعه مثال برای ace of spades، اقدام به جمله سازی با کلمه ace of spades نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از ace of spades در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه ace of spades به کمک همین جملات با ace of spades و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت ace of spades می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی ace of spades، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه ace of spades را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از ace of spades در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با ace of spades به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی ace of spades است. با ساختن جمله برای لغت ace of spades به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان