EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "adverse selection" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات adverse selection را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adverse selection و همچنین مطالعه مثال برای adverse selection، اقدام به جمله سازی با کلمه adverse selection نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adverse selection در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adverse selection به کمک همین جملات با adverse selection و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adverse selection می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با adverse selection برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با adverse selection را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با adverse selection به انگلیسی

جمله با adverse situation جمله با adversely جمله با adversities جمله با adversity جمله با advert جمله با advertence جمله با advertent جمله با advertently جمله با advertise جمله با advertise for(0) What is the modern definition of "adverse selection"?

(1) How to Use "adverse selection" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "adverse selection" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "adverse selection" can get slippery.

(4) The Best Definition of "adverse selection" I’ve Heard So Far.

(5) "adverse selection" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "adverse selection"?

(7) What is the definition of an "adverse selection"?

(8) What Is "adverse selection"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "adverse selection" in a sentence.

(10) The Word "adverse selection" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "adverse selection".

(12) What is definition of "adverse selection" by Merriam-Webster.

(13) "adverse selection" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "adverse selection"?

(15) "adverse selection" sentence examples.

(16) "adverse selection": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "adverse selection".

(18) How do you explain "adverse selection"?

(19) What can I say instead of "adverse selection"?

(20) What is a synonym for "adverse selection"?

(21) What is a antonym for "adverse selection"?

(22) What do you mean by "adverse selection"?

(23) What is another word for "adverse selection"?

(24) What is the best definition of "adverse selection"?

(25) What is "adverse selection" definition and meaning?

(26) How to use "adverse selection" in a sentence.

(27) The Word "adverse selection" in Example Sentences.

(28) "adverse selection" meaning in english, "adverse selection" definitions.

(29) Primary meanings of "adverse selection".

(30) Full definitions of "adverse selection".

(31) Full meaning of "adverse selection".

(32) The Word "adverse selection" in Example Sentences.

(33) Best definition of "adverse selection".

(34) Define "adverse selection" in one sentence, define "adverse selection" in one word.

(35) What is the meaning of "adverse selection" in a sentence.

(36) The Word "adverse selection" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "adverse selection".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با adverse selection


به جای حفظ کردن لغت adverse selection ، جملات کوتاه با adverse selection را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adverse selection، جملات کوتاه مختلف با لغت adverse selection را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adverse selection، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adverse selection را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adverse selection در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه adverse selection

ساختن جمله با adverse selection به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adverse selection است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت adverse selection را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت adverse selection ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه adverse selection که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با adverse selection

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با adverse selection

یک جمله ساده با adverse selection از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با adverse selection

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با adverse selection، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با adverse selection به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با adverse selection بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با adverse selection

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با adverse selection همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با adverse selection فرق دارد. در جملات پیچیده با adverse selection، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با adverse selection بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با adverse selection

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adverse selection همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت adverse selection. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adverse selection بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با adverse selection

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با adverse selection و کاربرد کلمه adverse selection در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات adverse selection را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adverse selection و همچنین مطالعه مثال برای adverse selection، اقدام به جمله سازی با کلمه adverse selection نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adverse selection در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adverse selection به کمک همین جملات با adverse selection و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adverse selection می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adverse selection، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adverse selection را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adverse selection در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با adverse selection به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adverse selection است. با ساختن جمله برای لغت adverse selection به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان