EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "adult tooth" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات adult tooth را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adult tooth و همچنین مطالعه مثال برای adult tooth، اقدام به جمله سازی با کلمه adult tooth نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adult tooth در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adult tooth به کمک همین جملات با adult tooth و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adult tooth می باشد.


در قسمت ذیل 38 جمله با adult tooth برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با adult tooth را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با adult tooth به انگلیسی

جمله با adulterant جمله با adulterate جمله با adulterated جمله با adulterating جمله با adulteration جمله با adulterer جمله با adulterers جمله با adulteress جمله با adulteries جمله با adulterous(1) What is the modern definition of "adult tooth"?

(2) How to Use "adult tooth" with Example Sentences.

(3) If you had to explain to someone who was learning English what "adult tooth" is, what would you say?

(4) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "adult tooth" can get slippery.

(5) The Best Definition of "adult tooth" I’ve Heard So Far.

(6) "adult tooth" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(7) What is the best definition of "adult tooth"?

(8) What is the definition of an "adult tooth"?

(9) What Is "adult tooth"? Detailed Definition and Meaning.

(10) Use "adult tooth" in a sentence.

(11) The Word "adult tooth" in Example Sentences.

(12) English Sentences with Audio Using the Word "adult tooth".

(13) What is definition of "adult tooth" by Merriam-Webster.

(14) "adult tooth" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(15) How do you write a good sentence with "adult tooth"?

(16) "adult tooth" sentence examples.

(17) "adult tooth": In a Sentence.

(18) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "adult tooth".

(19) How do you explain "adult tooth"?

(20) What can I say instead of "adult tooth"?

(21) What is a synonym for "adult tooth"?

(22) What is a antonym for "adult tooth"?

(23) What do you mean by "adult tooth"?

(24) What is another word for "adult tooth"?

(25) What is the best definition of "adult tooth"?

(26) What is "adult tooth" definition and meaning?

(27) How to use "adult tooth" in a sentence.

(28) The Word "adult tooth" in Example Sentences.

(29) "adult tooth" meaning in english, "adult tooth" definitions.

(30) Primary meanings of "adult tooth".

(31) Full definitions of "adult tooth".

(32) Full meaning of "adult tooth".

(33) The Word "adult tooth" in Example Sentences.

(34) Best definition of "adult tooth".

(35) Define "adult tooth" in one sentence, define "adult tooth" in one word.

(36) What is the meaning of "adult tooth" in a sentence.

(37) The Word "adult tooth" in Example Sentences.

(38) What is the origin and root of "adult tooth".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با adult tooth


به جای حفظ کردن لغت adult tooth ، جملات کوتاه با adult tooth را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adult tooth، جملات کوتاه مختلف با لغت adult tooth را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adult tooth، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adult tooth را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adult tooth در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه adult tooth

ساختن جمله با adult tooth به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adult tooth است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت adult tooth را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت adult tooth ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه adult tooth که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با adult tooth

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با adult tooth

یک جمله ساده با adult tooth از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با adult tooth

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با adult tooth، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با adult tooth به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با adult tooth بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با adult tooth

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با adult tooth همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با adult tooth فرق دارد. در جملات پیچیده با adult tooth، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با adult tooth بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با adult tooth

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adult tooth همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت adult tooth. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adult tooth بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با adult tooth

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با adult tooth و کاربرد کلمه adult tooth در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات adult tooth را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adult tooth و همچنین مطالعه مثال برای adult tooth، اقدام به جمله سازی با کلمه adult tooth نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adult tooth در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adult tooth به کمک همین جملات با adult tooth و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adult tooth می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adult tooth، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adult tooth را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adult tooth در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با adult tooth به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adult tooth است. با ساختن جمله برای لغت adult tooth به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان