EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "acid precipitation" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات acid precipitation را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه acid precipitation و همچنین مطالعه مثال برای acid precipitation، اقدام به جمله سازی با کلمه acid precipitation نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از acid precipitation در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه acid precipitation به کمک همین جملات با acid precipitation و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت acid precipitation می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با acid precipitation برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با acid precipitation را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با acid precipitation به انگلیسی

جمله با acid rain جمله با acid strength جمله با acid test جمله با acid test ratio جمله با acidbase جمله با acid-base balance جمله با acidemia جمله با acidic جمله با acidification جمله با acidify(0) What is the modern definition of "acid precipitation"?

(1) How to Use "acid precipitation" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "acid precipitation" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "acid precipitation" can get slippery.

(4) The Best Definition of "acid precipitation" I’ve Heard So Far.

(5) "acid precipitation" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "acid precipitation"?

(7) What is the definition of an "acid precipitation"?

(8) What Is "acid precipitation"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "acid precipitation" in a sentence.

(10) The Word "acid precipitation" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "acid precipitation".

(12) What is definition of "acid precipitation" by Merriam-Webster.

(13) "acid precipitation" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "acid precipitation"?

(15) "acid precipitation" sentence examples.

(16) "acid precipitation": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "acid precipitation".

(18) How do you explain "acid precipitation"?

(19) What can I say instead of "acid precipitation"?

(20) What is a synonym for "acid precipitation"?

(21) What is a antonym for "acid precipitation"?

(22) What do you mean by "acid precipitation"?

(23) What is another word for "acid precipitation"?

(24) What is the best definition of "acid precipitation"?

(25) What is "acid precipitation" definition and meaning?

(26) How to use "acid precipitation" in a sentence.

(27) The Word "acid precipitation" in Example Sentences.

(28) "acid precipitation" meaning in english, "acid precipitation" definitions.

(29) Primary meanings of "acid precipitation".

(30) Full definitions of "acid precipitation".

(31) Full meaning of "acid precipitation".

(32) The Word "acid precipitation" in Example Sentences.

(33) Best definition of "acid precipitation".

(34) Define "acid precipitation" in one sentence, define "acid precipitation" in one word.

(35) What is the meaning of "acid precipitation" in a sentence.

(36) The Word "acid precipitation" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "acid precipitation".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با acid precipitation


به جای حفظ کردن لغت acid precipitation ، جملات کوتاه با acid precipitation را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acid precipitation، جملات کوتاه مختلف با لغت acid precipitation را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acid precipitation، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه acid precipitation را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از acid precipitation در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه acid precipitation

ساختن جمله با acid precipitation به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی acid precipitation است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت acid precipitation را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت acid precipitation ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه acid precipitation که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با acid precipitation

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با acid precipitation

یک جمله ساده با acid precipitation از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با acid precipitation

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با acid precipitation، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با acid precipitation به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با acid precipitation بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با acid precipitation

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با acid precipitation همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با acid precipitation فرق دارد. در جملات پیچیده با acid precipitation، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با acid precipitation بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با acid precipitation

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با acid precipitation همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت acid precipitation. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با acid precipitation بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با acid precipitation

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با acid precipitation و کاربرد کلمه acid precipitation در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات acid precipitation را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه acid precipitation و همچنین مطالعه مثال برای acid precipitation، اقدام به جمله سازی با کلمه acid precipitation نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از acid precipitation در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه acid precipitation به کمک همین جملات با acid precipitation و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت acid precipitation می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acid precipitation، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه acid precipitation را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از acid precipitation در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با acid precipitation به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی acid precipitation است. با ساختن جمله برای لغت acid precipitation به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان