EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "acid rain" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات acid rain را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه acid rain و همچنین مطالعه مثال برای acid rain، اقدام به جمله سازی با کلمه acid rain نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از acid rain در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه acid rain به کمک همین جملات با acid rain و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت acid rain می باشد.


در قسمت ذیل 50 جمله با acid rain برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با acid rain را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با acid rain به انگلیسی

جمله با acid strength جمله با acid test جمله با acid test ratio جمله با acidbase جمله با acid-base balance جمله با acidemia جمله با acidic جمله با acidification جمله با acidify جمله با acidifying

(1) The decay of the shrine is due, in part, to acid rain.

(2) The auditorium is terribly stained. It is, in part, due to acid rain.

(3) Whatever happened to acid rain? You don't hear about it in the news anymore.

(4) The fish are dying, the Canadians say, because of what's known as acid rain.

(5) These pollutants contribute to global warming acid rain and noxious smells if released

(6) These pollutants contribute to global warming acid rain and noxious smells if released.

(7) The outside walls of the auditorium are terribly stained. It is, in part, due to acid rain.

(8) And Joe Lieberman and I, one of my favorite Democrats and I, have proposed that it's, and we did the same thing with acid rain

(9) regional environmental problems, like acid rain

(10) Residuum left behind on the surface of the building proves that acid rain does exist.


جمله با "acid rain"(11) In some areas of the game there is dangerous weather like sandstorms blizzards or acid rain.

(12) regional environmental problems, like acid rain(13) What is the modern definition of "acid rain"?

(14) How to Use "acid rain" with Example Sentences.

(15) If you had to explain to someone who was learning English what "acid rain" is, what would you say?

(16) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "acid rain" can get slippery.

(17) The Best Definition of "acid rain" I’ve Heard So Far.

(18) "acid rain" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(19) What is the best definition of "acid rain"?

(20) What is the definition of an "acid rain"?

(21) What Is "acid rain"? Detailed Definition and Meaning.

(22) Use "acid rain" in a sentence.

(23) The Word "acid rain" in Example Sentences.

(24) English Sentences with Audio Using the Word "acid rain".

(25) What is definition of "acid rain" by Merriam-Webster.

(26) "acid rain" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(27) How do you write a good sentence with "acid rain"?

(28) "acid rain" sentence examples.

(29) "acid rain": In a Sentence.

(30) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "acid rain".

(31) How do you explain "acid rain"?

(32) What can I say instead of "acid rain"?

(33) What is a synonym for "acid rain"?

(34) What is a antonym for "acid rain"?

(35) What do you mean by "acid rain"?

(36) What is another word for "acid rain"?

(37) What is the best definition of "acid rain"?

(38) What is "acid rain" definition and meaning?

(39) How to use "acid rain" in a sentence.

(40) The Word "acid rain" in Example Sentences.

(41) "acid rain" meaning in english, "acid rain" definitions.

(42) Primary meanings of "acid rain".

(43) Full definitions of "acid rain".

(44) Full meaning of "acid rain".

(45) The Word "acid rain" in Example Sentences.

(46) Best definition of "acid rain".

(47) Define "acid rain" in one sentence, define "acid rain" in one word.

(48) What is the meaning of "acid rain" in a sentence.

(49) The Word "acid rain" in Example Sentences.

(50) What is the origin and root of "acid rain".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با acid rain


به جای حفظ کردن لغت acid rain ، جملات کوتاه با acid rain را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acid rain، جملات کوتاه مختلف با لغت acid rain را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acid rain، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه acid rain را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از acid rain در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه acid rain

ساختن جمله با acid rain به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی acid rain است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت acid rain را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت acid rain ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه acid rain که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با acid rain

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با acid rain

یک جمله ساده با acid rain از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با acid rain

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با acid rain، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با acid rain به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با acid rain بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با acid rain

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با acid rain همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با acid rain فرق دارد. در جملات پیچیده با acid rain، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با acid rain بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با acid rain

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با acid rain همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت acid rain. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با acid rain بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با acid rain

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با acid rain و کاربرد کلمه acid rain در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات acid rain را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه acid rain و همچنین مطالعه مثال برای acid rain، اقدام به جمله سازی با کلمه acid rain نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از acid rain در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه acid rain به کمک همین جملات با acid rain و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت acid rain می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acid rain، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه acid rain را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از acid rain در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با acid rain به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی acid rain است. با ساختن جمله برای لغت acid rain به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان