EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "acetylene gas" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات acetylene gas را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه acetylene gas و همچنین مطالعه مثال برای acetylene gas، اقدام به جمله سازی با کلمه acetylene gas نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از acetylene gas در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه acetylene gas به کمک همین جملات با acetylene gas و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت acetylene gas می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با acetylene gas برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با acetylene gas را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با acetylene gas به انگلیسی

جمله با acetylide جمله با acetylsalicylic acid جمله با acf جمله با acg جمله با ach جمله با achab جمله با achaean جمله با achala جمله با achalasia جمله با achan(0) What is the modern definition of "acetylene gas"?

(1) How to Use "acetylene gas" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "acetylene gas" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "acetylene gas" can get slippery.

(4) The Best Definition of "acetylene gas" I’ve Heard So Far.

(5) "acetylene gas" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "acetylene gas"?

(7) What is the definition of an "acetylene gas"?

(8) What Is "acetylene gas"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "acetylene gas" in a sentence.

(10) The Word "acetylene gas" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "acetylene gas".

(12) What is definition of "acetylene gas" by Merriam-Webster.

(13) "acetylene gas" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "acetylene gas"?

(15) "acetylene gas" sentence examples.

(16) "acetylene gas": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "acetylene gas".

(18) How do you explain "acetylene gas"?

(19) What can I say instead of "acetylene gas"?

(20) What is a synonym for "acetylene gas"?

(21) What is a antonym for "acetylene gas"?

(22) What do you mean by "acetylene gas"?

(23) What is another word for "acetylene gas"?

(24) What is the best definition of "acetylene gas"?

(25) What is "acetylene gas" definition and meaning?

(26) How to use "acetylene gas" in a sentence.

(27) The Word "acetylene gas" in Example Sentences.

(28) "acetylene gas" meaning in english, "acetylene gas" definitions.

(29) Primary meanings of "acetylene gas".

(30) Full definitions of "acetylene gas".

(31) Full meaning of "acetylene gas".

(32) The Word "acetylene gas" in Example Sentences.

(33) Best definition of "acetylene gas".

(34) Define "acetylene gas" in one sentence, define "acetylene gas" in one word.

(35) What is the meaning of "acetylene gas" in a sentence.

(36) The Word "acetylene gas" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "acetylene gas".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با acetylene gas


به جای حفظ کردن لغت acetylene gas ، جملات کوتاه با acetylene gas را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acetylene gas، جملات کوتاه مختلف با لغت acetylene gas را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acetylene gas، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه acetylene gas را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از acetylene gas در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه acetylene gas

ساختن جمله با acetylene gas به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی acetylene gas است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت acetylene gas را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت acetylene gas ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه acetylene gas که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با acetylene gas

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با acetylene gas

یک جمله ساده با acetylene gas از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با acetylene gas

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با acetylene gas، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با acetylene gas به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با acetylene gas بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با acetylene gas

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با acetylene gas همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با acetylene gas فرق دارد. در جملات پیچیده با acetylene gas، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با acetylene gas بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با acetylene gas

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با acetylene gas همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت acetylene gas. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با acetylene gas بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با acetylene gas

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با acetylene gas و کاربرد کلمه acetylene gas در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات acetylene gas را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه acetylene gas و همچنین مطالعه مثال برای acetylene gas، اقدام به جمله سازی با کلمه acetylene gas نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از acetylene gas در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه acetylene gas به کمک همین جملات با acetylene gas و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت acetylene gas می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی acetylene gas، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه acetylene gas را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از acetylene gas در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با acetylene gas به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی acetylene gas است. با ساختن جمله برای لغت acetylene gas به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان