EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "able seaman" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات able seaman را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه able seaman و همچنین مطالعه مثال برای able seaman، اقدام به جمله سازی با کلمه able seaman نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از able seaman در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه able seaman به کمک همین جملات با able seaman و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت able seaman می باشد.


در قسمت ذیل 39 جمله با able seaman برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با able seaman را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با able seaman به انگلیسی

جمله با ablebodied جمله با able-bodied جمله با able-bodied seaman جمله با abled جمله با ableism جمله با abler جمله با ables جمله با ablest جمله با ableto جمله با ablished

(1) Two landsmen were considered by captains to be the equivalent of an able seaman.(2) What is the modern definition of "able seaman"?

(3) How to Use "able seaman" with Example Sentences.

(4) If you had to explain to someone who was learning English what "able seaman" is, what would you say?

(5) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "able seaman" can get slippery.

(6) The Best Definition of "able seaman" I’ve Heard So Far.

(7) "able seaman" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(8) What is the best definition of "able seaman"?

(9) What is the definition of an "able seaman"?

(10) What Is "able seaman"? Detailed Definition and Meaning.

(11) Use "able seaman" in a sentence.

(12) The Word "able seaman" in Example Sentences.

(13) English Sentences with Audio Using the Word "able seaman".

(14) What is definition of "able seaman" by Merriam-Webster.

(15) "able seaman" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(16) How do you write a good sentence with "able seaman"?

(17) "able seaman" sentence examples.

(18) "able seaman": In a Sentence.

(19) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "able seaman".

(20) How do you explain "able seaman"?

(21) What can I say instead of "able seaman"?

(22) What is a synonym for "able seaman"?

(23) What is a antonym for "able seaman"?

(24) What do you mean by "able seaman"?

(25) What is another word for "able seaman"?

(26) What is the best definition of "able seaman"?

(27) What is "able seaman" definition and meaning?

(28) How to use "able seaman" in a sentence.

(29) The Word "able seaman" in Example Sentences.

(30) "able seaman" meaning in english, "able seaman" definitions.

(31) Primary meanings of "able seaman".

(32) Full definitions of "able seaman".

(33) Full meaning of "able seaman".

(34) The Word "able seaman" in Example Sentences.

(35) Best definition of "able seaman".

(36) Define "able seaman" in one sentence, define "able seaman" in one word.

(37) What is the meaning of "able seaman" in a sentence.

(38) The Word "able seaman" in Example Sentences.

(39) What is the origin and root of "able seaman".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با able seaman


به جای حفظ کردن لغت able seaman ، جملات کوتاه با able seaman را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی able seaman، جملات کوتاه مختلف با لغت able seaman را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی able seaman، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه able seaman را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از able seaman در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه able seaman

ساختن جمله با able seaman به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی able seaman است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت able seaman را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت able seaman ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه able seaman که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با able seaman

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با able seaman

یک جمله ساده با able seaman از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با able seaman

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با able seaman، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با able seaman به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با able seaman بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با able seaman

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با able seaman همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با able seaman فرق دارد. در جملات پیچیده با able seaman، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با able seaman بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با able seaman

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با able seaman همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت able seaman. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با able seaman بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با able seaman

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با able seaman و کاربرد کلمه able seaman در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات able seaman را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه able seaman و همچنین مطالعه مثال برای able seaman، اقدام به جمله سازی با کلمه able seaman نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از able seaman در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه able seaman به کمک همین جملات با able seaman و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت able seaman می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی able seaman، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه able seaman را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از able seaman در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با able seaman به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی able seaman است. با ساختن جمله برای لغت able seaman به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان