EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "able-bodied seaman" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات able-bodied seaman را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه able-bodied seaman و همچنین مطالعه مثال برای able-bodied seaman، اقدام به جمله سازی با کلمه able-bodied seaman نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از able-bodied seaman در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه able-bodied seaman به کمک همین جملات با able-bodied seaman و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت able-bodied seaman می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با able-bodied seaman برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با able-bodied seaman را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با able-bodied seaman به انگلیسی

جمله با abled جمله با ableism جمله با abler جمله با ables جمله با ablest جمله با ableto جمله با ablished جمله با ablon جمله با abloom جمله با abluent(0) What is the modern definition of "able-bodied seaman"?

(1) How to Use "able-bodied seaman" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "able-bodied seaman" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "able-bodied seaman" can get slippery.

(4) The Best Definition of "able-bodied seaman" I’ve Heard So Far.

(5) "able-bodied seaman" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "able-bodied seaman"?

(7) What is the definition of an "able-bodied seaman"?

(8) What Is "able-bodied seaman"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "able-bodied seaman" in a sentence.

(10) The Word "able-bodied seaman" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "able-bodied seaman".

(12) What is definition of "able-bodied seaman" by Merriam-Webster.

(13) "able-bodied seaman" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "able-bodied seaman"?

(15) "able-bodied seaman" sentence examples.

(16) "able-bodied seaman": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "able-bodied seaman".

(18) How do you explain "able-bodied seaman"?

(19) What can I say instead of "able-bodied seaman"?

(20) What is a synonym for "able-bodied seaman"?

(21) What is a antonym for "able-bodied seaman"?

(22) What do you mean by "able-bodied seaman"?

(23) What is another word for "able-bodied seaman"?

(24) What is the best definition of "able-bodied seaman"?

(25) What is "able-bodied seaman" definition and meaning?

(26) How to use "able-bodied seaman" in a sentence.

(27) The Word "able-bodied seaman" in Example Sentences.

(28) "able-bodied seaman" meaning in english, "able-bodied seaman" definitions.

(29) Primary meanings of "able-bodied seaman".

(30) Full definitions of "able-bodied seaman".

(31) Full meaning of "able-bodied seaman".

(32) The Word "able-bodied seaman" in Example Sentences.

(33) Best definition of "able-bodied seaman".

(34) Define "able-bodied seaman" in one sentence, define "able-bodied seaman" in one word.

(35) What is the meaning of "able-bodied seaman" in a sentence.

(36) The Word "able-bodied seaman" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "able-bodied seaman".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با able-bodied seaman


به جای حفظ کردن لغت able-bodied seaman ، جملات کوتاه با able-bodied seaman را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی able-bodied seaman، جملات کوتاه مختلف با لغت able-bodied seaman را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی able-bodied seaman، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه able-bodied seaman را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از able-bodied seaman در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه able-bodied seaman

ساختن جمله با able-bodied seaman به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی able-bodied seaman است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت able-bodied seaman را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت able-bodied seaman ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه able-bodied seaman که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با able-bodied seaman

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با able-bodied seaman

یک جمله ساده با able-bodied seaman از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با able-bodied seaman

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با able-bodied seaman، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با able-bodied seaman به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با able-bodied seaman بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با able-bodied seaman

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با able-bodied seaman همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با able-bodied seaman فرق دارد. در جملات پیچیده با able-bodied seaman، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با able-bodied seaman بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با able-bodied seaman

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با able-bodied seaman همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت able-bodied seaman. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با able-bodied seaman بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با able-bodied seaman

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با able-bodied seaman و کاربرد کلمه able-bodied seaman در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات able-bodied seaman را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه able-bodied seaman و همچنین مطالعه مثال برای able-bodied seaman، اقدام به جمله سازی با کلمه able-bodied seaman نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از able-bodied seaman در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه able-bodied seaman به کمک همین جملات با able-bodied seaman و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت able-bodied seaman می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی able-bodied seaman، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه able-bodied seaman را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از able-bodied seaman در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با able-bodied seaman به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی able-bodied seaman است. با ساختن جمله برای لغت able-bodied seaman به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان