EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "abbreviated form" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات abbreviated form را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه abbreviated form و همچنین مطالعه مثال برای abbreviated form، اقدام به جمله سازی با کلمه abbreviated form نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از abbreviated form در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه abbreviated form به کمک همین جملات با abbreviated form و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت abbreviated form می باشد.


در قسمت ذیل 40 جمله با abbreviated form برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با abbreviated form را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با abbreviated form به انگلیسی

جمله با abbreviation جمله با abbreviations جمله با abby جمله با abc جمله با abcs جمله با abd جمله با abdi جمله با abdicate جمله با abdicated جمله با abdication

(1) is that number prime? to type it in its abbreviated form

(2) is that number prime? to type it in its abbreviated form(3) What is the modern definition of "abbreviated form"?

(4) How to Use "abbreviated form" with Example Sentences.

(5) If you had to explain to someone who was learning English what "abbreviated form" is, what would you say?

(6) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "abbreviated form" can get slippery.

(7) The Best Definition of "abbreviated form" I’ve Heard So Far.

(8) "abbreviated form" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(9) What is the best definition of "abbreviated form"?

(10) What is the definition of an "abbreviated form"?

(11) What Is "abbreviated form"? Detailed Definition and Meaning.

(12) Use "abbreviated form" in a sentence.

(13) The Word "abbreviated form" in Example Sentences.

(14) English Sentences with Audio Using the Word "abbreviated form".

(15) What is definition of "abbreviated form" by Merriam-Webster.

(16) "abbreviated form" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(17) How do you write a good sentence with "abbreviated form"?

(18) "abbreviated form" sentence examples.

(19) "abbreviated form": In a Sentence.

(20) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "abbreviated form".

(21) How do you explain "abbreviated form"?

(22) What can I say instead of "abbreviated form"?

(23) What is a synonym for "abbreviated form"?

(24) What is a antonym for "abbreviated form"?

(25) What do you mean by "abbreviated form"?

(26) What is another word for "abbreviated form"?

(27) What is the best definition of "abbreviated form"?

(28) What is "abbreviated form" definition and meaning?

(29) How to use "abbreviated form" in a sentence.

(30) The Word "abbreviated form" in Example Sentences.

(31) "abbreviated form" meaning in english, "abbreviated form" definitions.

(32) Primary meanings of "abbreviated form".

(33) Full definitions of "abbreviated form".

(34) Full meaning of "abbreviated form".

(35) The Word "abbreviated form" in Example Sentences.

(36) Best definition of "abbreviated form".

(37) Define "abbreviated form" in one sentence, define "abbreviated form" in one word.

(38) What is the meaning of "abbreviated form" in a sentence.

(39) The Word "abbreviated form" in Example Sentences.

(40) What is the origin and root of "abbreviated form".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با abbreviated form


به جای حفظ کردن لغت abbreviated form ، جملات کوتاه با abbreviated form را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی abbreviated form، جملات کوتاه مختلف با لغت abbreviated form را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی abbreviated form، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه abbreviated form را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از abbreviated form در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه abbreviated form

ساختن جمله با abbreviated form به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی abbreviated form است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت abbreviated form را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت abbreviated form ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه abbreviated form که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با abbreviated form

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با abbreviated form

یک جمله ساده با abbreviated form از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با abbreviated form

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با abbreviated form، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با abbreviated form به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با abbreviated form بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با abbreviated form

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با abbreviated form همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با abbreviated form فرق دارد. در جملات پیچیده با abbreviated form، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با abbreviated form بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با abbreviated form

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با abbreviated form همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت abbreviated form. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با abbreviated form بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با abbreviated form

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با abbreviated form و کاربرد کلمه abbreviated form در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات abbreviated form را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه abbreviated form و همچنین مطالعه مثال برای abbreviated form، اقدام به جمله سازی با کلمه abbreviated form نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از abbreviated form در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه abbreviated form به کمک همین جملات با abbreviated form و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت abbreviated form می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی abbreviated form، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه abbreviated form را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از abbreviated form در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با abbreviated form به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی abbreviated form است. با ساختن جمله برای لغت abbreviated form به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان