EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "air current" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات air current را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه air current و همچنین مطالعه مثال برای air current، اقدام به جمله سازی با کلمه air current نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از air current در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه air current به کمک همین جملات با air current و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت air current می باشد.


در قسمت ذیل 38 جمله با air current برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با air current را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با air current به انگلیسی

جمله با air cushion جمله با air cylinder جمله با air dried جمله با air drop جمله با air dry جمله با air duct جمله با air engine جمله با air filter جمله با air flow جمله با air force(1) What is the modern definition of "air current"?

(2) How to Use "air current" with Example Sentences.

(3) If you had to explain to someone who was learning English what "air current" is, what would you say?

(4) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "air current" can get slippery.

(5) The Best Definition of "air current" I’ve Heard So Far.

(6) "air current" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(7) What is the best definition of "air current"?

(8) What is the definition of an "air current"?

(9) What Is "air current"? Detailed Definition and Meaning.

(10) Use "air current" in a sentence.

(11) The Word "air current" in Example Sentences.

(12) English Sentences with Audio Using the Word "air current".

(13) What is definition of "air current" by Merriam-Webster.

(14) "air current" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(15) How do you write a good sentence with "air current"?

(16) "air current" sentence examples.

(17) "air current": In a Sentence.

(18) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "air current".

(19) How do you explain "air current"?

(20) What can I say instead of "air current"?

(21) What is a synonym for "air current"?

(22) What is a antonym for "air current"?

(23) What do you mean by "air current"?

(24) What is another word for "air current"?

(25) What is the best definition of "air current"?

(26) What is "air current" definition and meaning?

(27) How to use "air current" in a sentence.

(28) The Word "air current" in Example Sentences.

(29) "air current" meaning in english, "air current" definitions.

(30) Primary meanings of "air current".

(31) Full definitions of "air current".

(32) Full meaning of "air current".

(33) The Word "air current" in Example Sentences.

(34) Best definition of "air current".

(35) Define "air current" in one sentence, define "air current" in one word.

(36) What is the meaning of "air current" in a sentence.

(37) The Word "air current" in Example Sentences.

(38) What is the origin and root of "air current".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با air current


به جای حفظ کردن لغت air current ، جملات کوتاه با air current را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی air current، جملات کوتاه مختلف با لغت air current را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی air current، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه air current را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از air current در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه air current

ساختن جمله با air current به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی air current است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت air current را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت air current ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه air current که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با air current

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با air current

یک جمله ساده با air current از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با air current

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با air current، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با air current به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با air current بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با air current

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با air current همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با air current فرق دارد. در جملات پیچیده با air current، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با air current بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با air current

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با air current همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت air current. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با air current بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با air current

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با air current و کاربرد کلمه air current در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات air current را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه air current و همچنین مطالعه مثال برای air current، اقدام به جمله سازی با کلمه air current نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از air current در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه air current به کمک همین جملات با air current و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت air current می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی air current، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه air current را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از air current در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با air current به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی air current است. با ساختن جمله برای لغت air current به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان