EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "agent provocateur" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات agent provocateur را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه agent provocateur و همچنین مطالعه مثال برای agent provocateur، اقدام به جمله سازی با کلمه agent provocateur نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از agent provocateur در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه agent provocateur به کمک همین جملات با agent provocateur و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت agent provocateur می باشد.


در قسمت ذیل 38 جمله با agent provocateur برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با agent provocateur را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با agent provocateur به انگلیسی

جمله با agenticity جمله با agents جمله با ageold جمله با ager جمله با agera جمله با ageratum جمله با agerelated جمله با age-related macular degeneration جمله با ages جمله با agf(1) What is the modern definition of "agent provocateur"?

(2) How to Use "agent provocateur" with Example Sentences.

(3) If you had to explain to someone who was learning English what "agent provocateur" is, what would you say?

(4) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "agent provocateur" can get slippery.

(5) The Best Definition of "agent provocateur" I’ve Heard So Far.

(6) "agent provocateur" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(7) What is the best definition of "agent provocateur"?

(8) What is the definition of an "agent provocateur"?

(9) What Is "agent provocateur"? Detailed Definition and Meaning.

(10) Use "agent provocateur" in a sentence.

(11) The Word "agent provocateur" in Example Sentences.

(12) English Sentences with Audio Using the Word "agent provocateur".

(13) What is definition of "agent provocateur" by Merriam-Webster.

(14) "agent provocateur" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(15) How do you write a good sentence with "agent provocateur"?

(16) "agent provocateur" sentence examples.

(17) "agent provocateur": In a Sentence.

(18) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "agent provocateur".

(19) How do you explain "agent provocateur"?

(20) What can I say instead of "agent provocateur"?

(21) What is a synonym for "agent provocateur"?

(22) What is a antonym for "agent provocateur"?

(23) What do you mean by "agent provocateur"?

(24) What is another word for "agent provocateur"?

(25) What is the best definition of "agent provocateur"?

(26) What is "agent provocateur" definition and meaning?

(27) How to use "agent provocateur" in a sentence.

(28) The Word "agent provocateur" in Example Sentences.

(29) "agent provocateur" meaning in english, "agent provocateur" definitions.

(30) Primary meanings of "agent provocateur".

(31) Full definitions of "agent provocateur".

(32) Full meaning of "agent provocateur".

(33) The Word "agent provocateur" in Example Sentences.

(34) Best definition of "agent provocateur".

(35) Define "agent provocateur" in one sentence, define "agent provocateur" in one word.

(36) What is the meaning of "agent provocateur" in a sentence.

(37) The Word "agent provocateur" in Example Sentences.

(38) What is the origin and root of "agent provocateur".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با agent provocateur


به جای حفظ کردن لغت agent provocateur ، جملات کوتاه با agent provocateur را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی agent provocateur، جملات کوتاه مختلف با لغت agent provocateur را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی agent provocateur، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه agent provocateur را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از agent provocateur در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه agent provocateur

ساختن جمله با agent provocateur به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی agent provocateur است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت agent provocateur را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت agent provocateur ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه agent provocateur که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با agent provocateur

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با agent provocateur

یک جمله ساده با agent provocateur از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با agent provocateur

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با agent provocateur، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با agent provocateur به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با agent provocateur بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با agent provocateur

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با agent provocateur همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با agent provocateur فرق دارد. در جملات پیچیده با agent provocateur، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با agent provocateur بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با agent provocateur

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با agent provocateur همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت agent provocateur. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با agent provocateur بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با agent provocateur

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با agent provocateur و کاربرد کلمه agent provocateur در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات agent provocateur را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه agent provocateur و همچنین مطالعه مثال برای agent provocateur، اقدام به جمله سازی با کلمه agent provocateur نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از agent provocateur در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه agent provocateur به کمک همین جملات با agent provocateur و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت agent provocateur می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی agent provocateur، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه agent provocateur را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از agent provocateur در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با agent provocateur به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی agent provocateur است. با ساختن جمله برای لغت agent provocateur به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان