EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "adductor muscle" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات adductor muscle را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adductor muscle و همچنین مطالعه مثال برای adductor muscle، اقدام به جمله سازی با کلمه adductor muscle نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adductor muscle در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adductor muscle به کمک همین جملات با adductor muscle و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adductor muscle می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با adductor muscle برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با adductor muscle را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با adductor muscle به انگلیسی

جمله با addy جمله با ade جمله با adel جمله با adela جمله با adelaide جمله با adele جمله با adelgid جمله با adelic جمله با adeline جمله با adell(0) What is the modern definition of "adductor muscle"?

(1) How to Use "adductor muscle" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "adductor muscle" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "adductor muscle" can get slippery.

(4) The Best Definition of "adductor muscle" I’ve Heard So Far.

(5) "adductor muscle" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "adductor muscle"?

(7) What is the definition of an "adductor muscle"?

(8) What Is "adductor muscle"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "adductor muscle" in a sentence.

(10) The Word "adductor muscle" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "adductor muscle".

(12) What is definition of "adductor muscle" by Merriam-Webster.

(13) "adductor muscle" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "adductor muscle"?

(15) "adductor muscle" sentence examples.

(16) "adductor muscle": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "adductor muscle".

(18) How do you explain "adductor muscle"?

(19) What can I say instead of "adductor muscle"?

(20) What is a synonym for "adductor muscle"?

(21) What is a antonym for "adductor muscle"?

(22) What do you mean by "adductor muscle"?

(23) What is another word for "adductor muscle"?

(24) What is the best definition of "adductor muscle"?

(25) What is "adductor muscle" definition and meaning?

(26) How to use "adductor muscle" in a sentence.

(27) The Word "adductor muscle" in Example Sentences.

(28) "adductor muscle" meaning in english, "adductor muscle" definitions.

(29) Primary meanings of "adductor muscle".

(30) Full definitions of "adductor muscle".

(31) Full meaning of "adductor muscle".

(32) The Word "adductor muscle" in Example Sentences.

(33) Best definition of "adductor muscle".

(34) Define "adductor muscle" in one sentence, define "adductor muscle" in one word.

(35) What is the meaning of "adductor muscle" in a sentence.

(36) The Word "adductor muscle" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "adductor muscle".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با adductor muscle


به جای حفظ کردن لغت adductor muscle ، جملات کوتاه با adductor muscle را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adductor muscle، جملات کوتاه مختلف با لغت adductor muscle را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adductor muscle، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adductor muscle را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adductor muscle در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه adductor muscle

ساختن جمله با adductor muscle به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adductor muscle است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت adductor muscle را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت adductor muscle ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه adductor muscle که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با adductor muscle

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با adductor muscle

یک جمله ساده با adductor muscle از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با adductor muscle

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با adductor muscle، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با adductor muscle به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با adductor muscle بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با adductor muscle

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با adductor muscle همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با adductor muscle فرق دارد. در جملات پیچیده با adductor muscle، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با adductor muscle بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با adductor muscle

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adductor muscle همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت adductor muscle. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با adductor muscle بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با adductor muscle

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با adductor muscle و کاربرد کلمه adductor muscle در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات adductor muscle را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه adductor muscle و همچنین مطالعه مثال برای adductor muscle، اقدام به جمله سازی با کلمه adductor muscle نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از adductor muscle در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه adductor muscle به کمک همین جملات با adductor muscle و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت adductor muscle می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی adductor muscle، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه adductor muscle را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از adductor muscle در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با adductor muscle به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی adductor muscle است. با ساختن جمله برای لغت adductor muscle به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان