EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "additional charge" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات additional charge را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه additional charge و همچنین مطالعه مثال برای additional charge، اقدام به جمله سازی با کلمه additional charge نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از additional charge در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه additional charge به کمک همین جملات با additional charge و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت additional charge می باشد.


در قسمت ذیل 43 جمله با additional charge برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با additional charge را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با additional charge به انگلیسی

جمله با additional costs جمله با additional investment جمله با additional item جمله با additionally جمله با additions جمله با additive جمله با additives جمله با additivity جمله با addle جمله با addlebrained

(1) You can use the delivery service for a small additional charge.

(2) Sandra Sifford is also facing an additional charge of receiving stolen property

(3) Sandra Sifford is also facing an additional charge of receiving stolen property.

(4) ok, there is an additional charge for extra cheese, is that ok?

(5) OK. It looks like that will be $28, but there may be an additional charge for the gluten free crust that I don't see.(6) What is the modern definition of "additional charge"?

(7) How to Use "additional charge" with Example Sentences.

(8) If you had to explain to someone who was learning English what "additional charge" is, what would you say?

(9) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "additional charge" can get slippery.

(10) The Best Definition of "additional charge" I’ve Heard So Far.

(11) "additional charge" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(12) What is the best definition of "additional charge"?

(13) What is the definition of an "additional charge"?

(14) What Is "additional charge"? Detailed Definition and Meaning.

(15) Use "additional charge" in a sentence.

(16) The Word "additional charge" in Example Sentences.

(17) English Sentences with Audio Using the Word "additional charge".

(18) What is definition of "additional charge" by Merriam-Webster.

(19) "additional charge" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(20) How do you write a good sentence with "additional charge"?

(21) "additional charge" sentence examples.

(22) "additional charge": In a Sentence.

(23) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "additional charge".

(24) How do you explain "additional charge"?

(25) What can I say instead of "additional charge"?

(26) What is a synonym for "additional charge"?

(27) What is a antonym for "additional charge"?

(28) What do you mean by "additional charge"?

(29) What is another word for "additional charge"?

(30) What is the best definition of "additional charge"?

(31) What is "additional charge" definition and meaning?

(32) How to use "additional charge" in a sentence.

(33) The Word "additional charge" in Example Sentences.

(34) "additional charge" meaning in english, "additional charge" definitions.

(35) Primary meanings of "additional charge".

(36) Full definitions of "additional charge".

(37) Full meaning of "additional charge".

(38) The Word "additional charge" in Example Sentences.

(39) Best definition of "additional charge".

(40) Define "additional charge" in one sentence, define "additional charge" in one word.

(41) What is the meaning of "additional charge" in a sentence.

(42) The Word "additional charge" in Example Sentences.

(43) What is the origin and root of "additional charge".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با additional charge


به جای حفظ کردن لغت additional charge ، جملات کوتاه با additional charge را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی additional charge، جملات کوتاه مختلف با لغت additional charge را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی additional charge، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه additional charge را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از additional charge در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه additional charge

ساختن جمله با additional charge به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی additional charge است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت additional charge را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت additional charge ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه additional charge که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با additional charge

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با additional charge

یک جمله ساده با additional charge از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با additional charge

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با additional charge، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با additional charge به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با additional charge بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با additional charge

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با additional charge همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با additional charge فرق دارد. در جملات پیچیده با additional charge، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با additional charge بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با additional charge

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با additional charge همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت additional charge. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با additional charge بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با additional charge

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با additional charge و کاربرد کلمه additional charge در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات additional charge را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه additional charge و همچنین مطالعه مثال برای additional charge، اقدام به جمله سازی با کلمه additional charge نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از additional charge در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه additional charge به کمک همین جملات با additional charge و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت additional charge می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی additional charge، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه additional charge را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از additional charge در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با additional charge به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی additional charge است. با ساختن جمله برای لغت additional charge به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان