EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "actual price" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات actual price را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه actual price و همچنین مطالعه مثال برای actual price، اقدام به جمله سازی با کلمه actual price نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از actual price در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه actual price به کمک همین جملات با actual price و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت actual price می باشد.


در قسمت ذیل 41 جمله با actual price برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با actual price را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با actual price به انگلیسی

جمله با actual sequence جمله با actual time جمله با actualisation جمله با actualise جمله با actuality جمله با actualization جمله با actualize جمله با actualized جمله با actuall جمله با actually

(1) The actual price was lower than I thought it would be.

(2) The price here is a little ridiculous considering the actual price, but you really can't get anything else - so I guess it might be okay.

(3) Until we hear from the mechanic, we can only view this car estimate as a conjecture of the actual price.(4) What is the modern definition of "actual price"?

(5) How to Use "actual price" with Example Sentences.

(6) If you had to explain to someone who was learning English what "actual price" is, what would you say?

(7) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "actual price" can get slippery.

(8) The Best Definition of "actual price" I’ve Heard So Far.

(9) "actual price" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(10) What is the best definition of "actual price"?

(11) What is the definition of an "actual price"?

(12) What Is "actual price"? Detailed Definition and Meaning.

(13) Use "actual price" in a sentence.

(14) The Word "actual price" in Example Sentences.

(15) English Sentences with Audio Using the Word "actual price".

(16) What is definition of "actual price" by Merriam-Webster.

(17) "actual price" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(18) How do you write a good sentence with "actual price"?

(19) "actual price" sentence examples.

(20) "actual price": In a Sentence.

(21) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "actual price".

(22) How do you explain "actual price"?

(23) What can I say instead of "actual price"?

(24) What is a synonym for "actual price"?

(25) What is a antonym for "actual price"?

(26) What do you mean by "actual price"?

(27) What is another word for "actual price"?

(28) What is the best definition of "actual price"?

(29) What is "actual price" definition and meaning?

(30) How to use "actual price" in a sentence.

(31) The Word "actual price" in Example Sentences.

(32) "actual price" meaning in english, "actual price" definitions.

(33) Primary meanings of "actual price".

(34) Full definitions of "actual price".

(35) Full meaning of "actual price".

(36) The Word "actual price" in Example Sentences.

(37) Best definition of "actual price".

(38) Define "actual price" in one sentence, define "actual price" in one word.

(39) What is the meaning of "actual price" in a sentence.

(40) The Word "actual price" in Example Sentences.

(41) What is the origin and root of "actual price".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با actual price


به جای حفظ کردن لغت actual price ، جملات کوتاه با actual price را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی actual price، جملات کوتاه مختلف با لغت actual price را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی actual price، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه actual price را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از actual price در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه actual price

ساختن جمله با actual price به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی actual price است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت actual price را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت actual price ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه actual price که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با actual price

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با actual price

یک جمله ساده با actual price از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با actual price

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با actual price، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با actual price به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با actual price بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با actual price

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با actual price همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با actual price فرق دارد. در جملات پیچیده با actual price، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با actual price بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با actual price

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با actual price همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت actual price. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با actual price بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با actual price

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با actual price و کاربرد کلمه actual price در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات actual price را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه actual price و همچنین مطالعه مثال برای actual price، اقدام به جمله سازی با کلمه actual price نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از actual price در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه actual price به کمک همین جملات با actual price و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت actual price می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی actual price، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه actual price را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از actual price در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با actual price به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی actual price است. با ساختن جمله برای لغت actual price به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان