EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "accident report" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات accident report را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه accident report و همچنین مطالعه مثال برای accident report، اقدام به جمله سازی با کلمه accident report نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از accident report در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه accident report به کمک همین جملات با accident report و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت accident report می باشد.


در قسمت ذیل 46 جمله با accident report برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با accident report را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با accident report به انگلیسی

جمله با accidental جمله با accidental damage جمله با accidental injury جمله با accidentally جمله با accidentals جمله با accidently جمله با accidents جمله با accidie جمله با accio جمله با accipiter

(1) i've seen the accident report.

(2) we found an accident report from that time and area.

(3) both times the accident report lists the cause as roughhousing with brother.

(4) but the officer canceled the backup call and filed an accident report instead.

(5) i've seen the accident report.

(6) we found an accident report from that time and area.

(7) both times the accident report lists the cause as roughhousing with brother.

(8) but the officer canceled the backup call and filed an accident report instead.(9) What is the modern definition of "accident report"?

(10) How to Use "accident report" with Example Sentences.

(11) If you had to explain to someone who was learning English what "accident report" is, what would you say?

(12) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "accident report" can get slippery.

(13) The Best Definition of "accident report" I’ve Heard So Far.

(14) "accident report" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(15) What is the best definition of "accident report"?

(16) What is the definition of an "accident report"?

(17) What Is "accident report"? Detailed Definition and Meaning.

(18) Use "accident report" in a sentence.

(19) The Word "accident report" in Example Sentences.

(20) English Sentences with Audio Using the Word "accident report".

(21) What is definition of "accident report" by Merriam-Webster.

(22) "accident report" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(23) How do you write a good sentence with "accident report"?

(24) "accident report" sentence examples.

(25) "accident report": In a Sentence.

(26) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "accident report".

(27) How do you explain "accident report"?

(28) What can I say instead of "accident report"?

(29) What is a synonym for "accident report"?

(30) What is a antonym for "accident report"?

(31) What do you mean by "accident report"?

(32) What is another word for "accident report"?

(33) What is the best definition of "accident report"?

(34) What is "accident report" definition and meaning?

(35) How to use "accident report" in a sentence.

(36) The Word "accident report" in Example Sentences.

(37) "accident report" meaning in english, "accident report" definitions.

(38) Primary meanings of "accident report".

(39) Full definitions of "accident report".

(40) Full meaning of "accident report".

(41) The Word "accident report" in Example Sentences.

(42) Best definition of "accident report".

(43) Define "accident report" in one sentence, define "accident report" in one word.

(44) What is the meaning of "accident report" in a sentence.

(45) The Word "accident report" in Example Sentences.

(46) What is the origin and root of "accident report".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با accident report


به جای حفظ کردن لغت accident report ، جملات کوتاه با accident report را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی accident report، جملات کوتاه مختلف با لغت accident report را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی accident report، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه accident report را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از accident report در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه accident report

ساختن جمله با accident report به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی accident report است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت accident report را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت accident report ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه accident report که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با accident report

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با accident report

یک جمله ساده با accident report از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با accident report

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با accident report، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با accident report به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با accident report بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با accident report

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با accident report همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با accident report فرق دارد. در جملات پیچیده با accident report، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با accident report بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با accident report

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با accident report همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت accident report. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با accident report بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با accident report

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با accident report و کاربرد کلمه accident report در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات accident report را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه accident report و همچنین مطالعه مثال برای accident report، اقدام به جمله سازی با کلمه accident report نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از accident report در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه accident report به کمک همین جملات با accident report و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت accident report می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی accident report، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه accident report را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از accident report در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با accident report به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی accident report است. با ساختن جمله برای لغت accident report به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان