EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "accelerator pedal" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات accelerator pedal را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه accelerator pedal و همچنین مطالعه مثال برای accelerator pedal، اقدام به جمله سازی با کلمه accelerator pedal نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از accelerator pedal در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه accelerator pedal به کمک همین جملات با accelerator pedal و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت accelerator pedal می باشد.


در قسمت ذیل 39 جمله با accelerator pedal برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با accelerator pedal را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با accelerator pedal به انگلیسی

جمله با accelerators جمله با acceleratory جمله با accelerometer جمله با accelerometers جمله با accent جمله با accented جمله با accenting جمله با accents جمله با accentual جمله با accentuate

(1) Press down on the accelerator pedal to move forward.(2) What is the modern definition of "accelerator pedal"?

(3) How to Use "accelerator pedal" with Example Sentences.

(4) If you had to explain to someone who was learning English what "accelerator pedal" is, what would you say?

(5) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "accelerator pedal" can get slippery.

(6) The Best Definition of "accelerator pedal" I’ve Heard So Far.

(7) "accelerator pedal" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(8) What is the best definition of "accelerator pedal"?

(9) What is the definition of an "accelerator pedal"?

(10) What Is "accelerator pedal"? Detailed Definition and Meaning.

(11) Use "accelerator pedal" in a sentence.

(12) The Word "accelerator pedal" in Example Sentences.

(13) English Sentences with Audio Using the Word "accelerator pedal".

(14) What is definition of "accelerator pedal" by Merriam-Webster.

(15) "accelerator pedal" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(16) How do you write a good sentence with "accelerator pedal"?

(17) "accelerator pedal" sentence examples.

(18) "accelerator pedal": In a Sentence.

(19) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "accelerator pedal".

(20) How do you explain "accelerator pedal"?

(21) What can I say instead of "accelerator pedal"?

(22) What is a synonym for "accelerator pedal"?

(23) What is a antonym for "accelerator pedal"?

(24) What do you mean by "accelerator pedal"?

(25) What is another word for "accelerator pedal"?

(26) What is the best definition of "accelerator pedal"?

(27) What is "accelerator pedal" definition and meaning?

(28) How to use "accelerator pedal" in a sentence.

(29) The Word "accelerator pedal" in Example Sentences.

(30) "accelerator pedal" meaning in english, "accelerator pedal" definitions.

(31) Primary meanings of "accelerator pedal".

(32) Full definitions of "accelerator pedal".

(33) Full meaning of "accelerator pedal".

(34) The Word "accelerator pedal" in Example Sentences.

(35) Best definition of "accelerator pedal".

(36) Define "accelerator pedal" in one sentence, define "accelerator pedal" in one word.

(37) What is the meaning of "accelerator pedal" in a sentence.

(38) The Word "accelerator pedal" in Example Sentences.

(39) What is the origin and root of "accelerator pedal".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با accelerator pedal


به جای حفظ کردن لغت accelerator pedal ، جملات کوتاه با accelerator pedal را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی accelerator pedal، جملات کوتاه مختلف با لغت accelerator pedal را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی accelerator pedal، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه accelerator pedal را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از accelerator pedal در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه accelerator pedal

ساختن جمله با accelerator pedal به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی accelerator pedal است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت accelerator pedal را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت accelerator pedal ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه accelerator pedal که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با accelerator pedal

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با accelerator pedal

یک جمله ساده با accelerator pedal از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با accelerator pedal

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با accelerator pedal، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با accelerator pedal به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با accelerator pedal بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با accelerator pedal

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با accelerator pedal همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با accelerator pedal فرق دارد. در جملات پیچیده با accelerator pedal، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با accelerator pedal بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با accelerator pedal

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با accelerator pedal همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت accelerator pedal. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با accelerator pedal بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با accelerator pedal

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با accelerator pedal و کاربرد کلمه accelerator pedal در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات accelerator pedal را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه accelerator pedal و همچنین مطالعه مثال برای accelerator pedal، اقدام به جمله سازی با کلمه accelerator pedal نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از accelerator pedal در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه accelerator pedal به کمک همین جملات با accelerator pedal و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت accelerator pedal می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی accelerator pedal، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه accelerator pedal را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از accelerator pedal در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با accelerator pedal به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی accelerator pedal است. با ساختن جمله برای لغت accelerator pedal به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان