EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "absorbed energy" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات absorbed energy را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه absorbed energy و همچنین مطالعه مثال برای absorbed energy، اقدام به جمله سازی با کلمه absorbed energy نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از absorbed energy در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه absorbed energy به کمک همین جملات با absorbed energy و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت absorbed energy می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با absorbed energy برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با absorbed energy را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با absorbed energy به انگلیسی

جمله با absorbedly جمله با absorbency جمله با absorbent جمله با absorbent cotton جمله با absorbent material جمله با absorber جمله با absorbers جمله با absorbing جمله با absorbs جمله با absorptiometry(0) What is the modern definition of "absorbed energy"?

(1) How to Use "absorbed energy" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "absorbed energy" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "absorbed energy" can get slippery.

(4) The Best Definition of "absorbed energy" I’ve Heard So Far.

(5) "absorbed energy" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "absorbed energy"?

(7) What is the definition of an "absorbed energy"?

(8) What Is "absorbed energy"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "absorbed energy" in a sentence.

(10) The Word "absorbed energy" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "absorbed energy".

(12) What is definition of "absorbed energy" by Merriam-Webster.

(13) "absorbed energy" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "absorbed energy"?

(15) "absorbed energy" sentence examples.

(16) "absorbed energy": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "absorbed energy".

(18) How do you explain "absorbed energy"?

(19) What can I say instead of "absorbed energy"?

(20) What is a synonym for "absorbed energy"?

(21) What is a antonym for "absorbed energy"?

(22) What do you mean by "absorbed energy"?

(23) What is another word for "absorbed energy"?

(24) What is the best definition of "absorbed energy"?

(25) What is "absorbed energy" definition and meaning?

(26) How to use "absorbed energy" in a sentence.

(27) The Word "absorbed energy" in Example Sentences.

(28) "absorbed energy" meaning in english, "absorbed energy" definitions.

(29) Primary meanings of "absorbed energy".

(30) Full definitions of "absorbed energy".

(31) Full meaning of "absorbed energy".

(32) The Word "absorbed energy" in Example Sentences.

(33) Best definition of "absorbed energy".

(34) Define "absorbed energy" in one sentence, define "absorbed energy" in one word.

(35) What is the meaning of "absorbed energy" in a sentence.

(36) The Word "absorbed energy" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "absorbed energy".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با absorbed energy


به جای حفظ کردن لغت absorbed energy ، جملات کوتاه با absorbed energy را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی absorbed energy، جملات کوتاه مختلف با لغت absorbed energy را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی absorbed energy، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه absorbed energy را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از absorbed energy در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه absorbed energy

ساختن جمله با absorbed energy به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی absorbed energy است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت absorbed energy را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت absorbed energy ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه absorbed energy که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با absorbed energy

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با absorbed energy

یک جمله ساده با absorbed energy از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با absorbed energy

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با absorbed energy، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با absorbed energy به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با absorbed energy بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با absorbed energy

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با absorbed energy همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با absorbed energy فرق دارد. در جملات پیچیده با absorbed energy، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با absorbed energy بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با absorbed energy

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با absorbed energy همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت absorbed energy. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با absorbed energy بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با absorbed energy

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با absorbed energy و کاربرد کلمه absorbed energy در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات absorbed energy را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه absorbed energy و همچنین مطالعه مثال برای absorbed energy، اقدام به جمله سازی با کلمه absorbed energy نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از absorbed energy در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه absorbed energy به کمک همین جملات با absorbed energy و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت absorbed energy می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی absorbed energy، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه absorbed energy را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از absorbed energy در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با absorbed energy به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی absorbed energy است. با ساختن جمله برای لغت absorbed energy به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان