EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "basilica" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات basilica را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه basilica و همچنین مطالعه مثال برای basilica، اقدام به جمله سازی با کلمه basilica نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از basilica در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه basilica به کمک همین جملات با basilica و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت basilica می باشد.


در قسمت ذیل 58 جمله با basilica برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با basilica را نیز گوش دهید.

(1) The Romanesque basilica from the abbey can still be seen.

(2) The colonnade of the basilica of Saint Peter is truly grand and beautiful.

(3) basilica cannon.

(4) basilica cannon has to be fixed.

(5) we rented the sacred heart basilica one month ago!

(6) Who rebuilt the basilica of Saint Denis

(7) The Vrina Plain basilica is in which city?

(8) What is a notable architectural feature of the basilica?

(9) Together they flooded the basilica with a mystical light

(10) The mosaic was almost totally destroyed together with the basilica in the 17th century.


جمله با "basilica"(11) As a young man in 1626 Pope Urban VIII asked him to work as architect for the basilica.

(12) The dome of St Peter s rises to a height of 13657 m LRB 44806 ft RRB from the floor of the basilica.

(13) The first basilica which is now called Old St Peter s Basilica was begun by the Emperor Constantine between 326 and 333 AD.

(14) One feature of the basilica is the use of a transept

(15) The old basilica contained a very large number of tombs and memorials including those of most of the popes from St Peter to the 15th century.

(16) There is a monument to the Royal Stuarts designed by Antonio Canova in the basilica to their memory on one of the columns in the basilica proper.

(17) It grew to be one of the most important Roman colonies in modernday Switzerland with a forum a basilica and an amphitheater that was discovered in 1996.

(18) The Basilica di Santa Croce LRB Basilica of the Holy Cross RRB is the main Franciscan church in Florence Italy It is a minor basilica of the Roman Catholic Church.

(19) The baptistery of the basilica

(20) The Basilica di Santa Maria del Fiore or Florence Cathedral is the cathedral church of Florence Italy The basilica was designed by Arnolfo di Cambio with the dome by Filippo Brunelleschi.


مثال برای "basilica"(21) What is the modern definition of "basilica"?

(22) How to Use "basilica" with Example Sentences.

(23) If you had to explain to someone who was learning English what "basilica" is, what would you say?

(24) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "basilica" can get slippery.

(25) The Best Definition of "basilica" I’ve Heard So Far.

(26) "basilica" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(27) What is the best definition of "basilica"?

(28) What is the definition of an "basilica"?

(29) What Is "basilica"? Detailed Definition and Meaning.

(30) Use "basilica" in a sentence.

(31) The Word "basilica" in Example Sentences.

(32) English Sentences with Audio Using the Word "basilica".

(33) What is definition of "basilica" by Merriam-Webster.

(34) "basilica" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(35) How do you write a good sentence with "basilica"?

(36) "basilica" sentence examples.

(37) "basilica": In a Sentence.

(38) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "basilica".

(39) How do you explain "basilica"?

(40) What can I say instead of "basilica"?

(41) What is a synonym for "basilica"?

(42) What is a antonym for "basilica"?

(43) What do you mean by "basilica"?

(44) What is another word for "basilica"?

(45) What is the best definition of "basilica"?

(46) What is "basilica" definition and meaning?

(47) How to use "basilica" in a sentence.

(48) The Word "basilica" in Example Sentences.

(49) "basilica" meaning in english, "basilica" definitions.

(50) Primary meanings of "basilica".

(51) Full definitions of "basilica".

(52) Full meaning of "basilica".

(53) The Word "basilica" in Example Sentences.

(54) Best definition of "basilica".

(55) Define "basilica" in one sentence, define "basilica" in one word.

(56) What is the meaning of "basilica" in a sentence.

(57) The Word "basilica" in Example Sentences.

(58) What is the origin and root of "basilica".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با basilica


به جای حفظ کردن لغت basilica ، جملات کوتاه با basilica را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی basilica، جملات کوتاه مختلف با لغت basilica را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی basilica، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه basilica را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از basilica در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه basilica

ساختن جمله با basilica به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی basilica است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت basilica را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت basilica ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه basilica که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


ساختار جملات انگلیسی با basilica

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با basilica

یک جمله ساده با basilica از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با basilica

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با basilica، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با basilica به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با basilica بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با basilica

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با basilica همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با basilica فرق دارد. در جملات پیچیده با basilica، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با basilica بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با basilica

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با basilica همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت basilica. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با basilica بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.


سوالات متداول جمله با basilica

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با basilica و کاربرد کلمه basilica در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات basilica را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه basilica و همچنین مطالعه مثال برای basilica، اقدام به جمله سازی با کلمه basilica نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از basilica در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه basilica به کمک همین جملات با basilica و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت basilica می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی basilica، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه basilica را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از basilica در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با basilica به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی basilica است. با ساختن جمله برای لغت basilica به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان