EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "aggregate supply" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات aggregate supply را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه aggregate supply و همچنین مطالعه مثال برای aggregate supply، اقدام به جمله سازی با کلمه aggregate supply نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از aggregate supply در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه aggregate supply به کمک همین جملات با aggregate supply و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت aggregate supply می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با aggregate supply برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با aggregate supply را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با aggregate supply به انگلیسی

جمله با aggregated جمله با aggregates جمله با aggregating جمله با aggregation جمله با aggregations جمله با aggregative جمله با aggregator جمله با aggress جمله با aggression جمله با aggressive(0) What is the modern definition of "aggregate supply"?

(1) How to Use "aggregate supply" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "aggregate supply" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "aggregate supply" can get slippery.

(4) The Best Definition of "aggregate supply" I’ve Heard So Far.

(5) "aggregate supply" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "aggregate supply"?

(7) What is the definition of an "aggregate supply"?

(8) What Is "aggregate supply"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "aggregate supply" in a sentence.

(10) The Word "aggregate supply" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "aggregate supply".

(12) What is definition of "aggregate supply" by Merriam-Webster.

(13) "aggregate supply" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "aggregate supply"?

(15) "aggregate supply" sentence examples.

(16) "aggregate supply": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "aggregate supply".

(18) How do you explain "aggregate supply"?

(19) What can I say instead of "aggregate supply"?

(20) What is a synonym for "aggregate supply"?

(21) What is a antonym for "aggregate supply"?

(22) What do you mean by "aggregate supply"?

(23) What is another word for "aggregate supply"?

(24) What is the best definition of "aggregate supply"?

(25) What is "aggregate supply" definition and meaning?

(26) How to use "aggregate supply" in a sentence.

(27) The Word "aggregate supply" in Example Sentences.

(28) "aggregate supply" meaning in english, "aggregate supply" definitions.

(29) Primary meanings of "aggregate supply".

(30) Full definitions of "aggregate supply".

(31) Full meaning of "aggregate supply".

(32) The Word "aggregate supply" in Example Sentences.

(33) Best definition of "aggregate supply".

(34) Define "aggregate supply" in one sentence, define "aggregate supply" in one word.

(35) What is the meaning of "aggregate supply" in a sentence.

(36) The Word "aggregate supply" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "aggregate supply".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با aggregate supply


به جای حفظ کردن لغت aggregate supply ، جملات کوتاه با aggregate supply را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی aggregate supply، جملات کوتاه مختلف با لغت aggregate supply را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی aggregate supply، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه aggregate supply را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از aggregate supply در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه aggregate supply

ساختن جمله با aggregate supply به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی aggregate supply است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت aggregate supply را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت aggregate supply ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه aggregate supply که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با aggregate supply

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با aggregate supply

یک جمله ساده با aggregate supply از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با aggregate supply

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با aggregate supply، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با aggregate supply به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با aggregate supply بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با aggregate supply

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با aggregate supply همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با aggregate supply فرق دارد. در جملات پیچیده با aggregate supply، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با aggregate supply بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با aggregate supply

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با aggregate supply همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت aggregate supply. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با aggregate supply بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با aggregate supply

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با aggregate supply و کاربرد کلمه aggregate supply در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات aggregate supply را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه aggregate supply و همچنین مطالعه مثال برای aggregate supply، اقدام به جمله سازی با کلمه aggregate supply نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از aggregate supply در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه aggregate supply به کمک همین جملات با aggregate supply و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت aggregate supply می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی aggregate supply، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه aggregate supply را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از aggregate supply در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با aggregate supply به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی aggregate supply است. با ساختن جمله برای لغت aggregate supply به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان