EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "after much thought" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات after much thought را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه after much thought و همچنین مطالعه مثال برای after much thought، اقدام به جمله سازی با کلمه after much thought نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از after much thought در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه after much thought به کمک همین جملات با after much thought و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت after much thought می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با after much thought برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با after much thought را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با after much thought به انگلیسی

جمله با after part جمله با after sale service جمله با after sales service جمله با after school جمله با after service جمله با after shave جمله با after shave lotion جمله با after shock جمله با after sight جمله با after taste(0) What is the modern definition of "after much thought"?

(1) How to Use "after much thought" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "after much thought" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "after much thought" can get slippery.

(4) The Best Definition of "after much thought" I’ve Heard So Far.

(5) "after much thought" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "after much thought"?

(7) What is the definition of an "after much thought"?

(8) What Is "after much thought"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "after much thought" in a sentence.

(10) The Word "after much thought" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "after much thought".

(12) What is definition of "after much thought" by Merriam-Webster.

(13) "after much thought" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "after much thought"?

(15) "after much thought" sentence examples.

(16) "after much thought": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "after much thought".

(18) How do you explain "after much thought"?

(19) What can I say instead of "after much thought"?

(20) What is a synonym for "after much thought"?

(21) What is a antonym for "after much thought"?

(22) What do you mean by "after much thought"?

(23) What is another word for "after much thought"?

(24) What is the best definition of "after much thought"?

(25) What is "after much thought" definition and meaning?

(26) How to use "after much thought" in a sentence.

(27) The Word "after much thought" in Example Sentences.

(28) "after much thought" meaning in english, "after much thought" definitions.

(29) Primary meanings of "after much thought".

(30) Full definitions of "after much thought".

(31) Full meaning of "after much thought".

(32) The Word "after much thought" in Example Sentences.

(33) Best definition of "after much thought".

(34) Define "after much thought" in one sentence, define "after much thought" in one word.

(35) What is the meaning of "after much thought" in a sentence.

(36) The Word "after much thought" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "after much thought".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با after much thought


به جای حفظ کردن لغت after much thought ، جملات کوتاه با after much thought را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی after much thought، جملات کوتاه مختلف با لغت after much thought را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی after much thought، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه after much thought را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از after much thought در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه after much thought

ساختن جمله با after much thought به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی after much thought است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت after much thought را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت after much thought ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه after much thought که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با after much thought

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با after much thought

یک جمله ساده با after much thought از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با after much thought

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با after much thought، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با after much thought به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با after much thought بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با after much thought

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با after much thought همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با after much thought فرق دارد. در جملات پیچیده با after much thought، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با after much thought بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با after much thought

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با after much thought همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت after much thought. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با after much thought بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با after much thought

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با after much thought و کاربرد کلمه after much thought در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات after much thought را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه after much thought و همچنین مطالعه مثال برای after much thought، اقدام به جمله سازی با کلمه after much thought نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از after much thought در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه after much thought به کمک همین جملات با after much thought و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت after much thought می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی after much thought، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه after much thought را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از after much thought در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با after much thought به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی after much thought است. با ساختن جمله برای لغت after much thought به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان