EnglishVocabulary.ir

جمله انگلیسی با "afferent neuron" + تلفظ جملاتدر صورتی که قصد یادگیری لغات afferent neuron را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه afferent neuron و همچنین مطالعه مثال برای afferent neuron، اقدام به جمله سازی با کلمه afferent neuron نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از afferent neuron در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه afferent neuron به کمک همین جملات با afferent neuron و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت afferent neuron می باشد.


در قسمت ذیل 37 جمله با afferent neuron برای شما آورده شده است. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی علامت بلندگو در کنار هر جمله، تلفظ جمله با afferent neuron را نیز گوش دهید.


جمله سازی با لغات مرتبط با afferent neuron به انگلیسی

جمله با affiance جمله با affianced جمله با affiant جمله با affidavit جمله با affie جمله با affiliate جمله با affiliated جمله با affiliated company جمله با affiliates جمله با affiliating(0) What is the modern definition of "afferent neuron"?

(1) How to Use "afferent neuron" with Example Sentences.

(2) If you had to explain to someone who was learning English what "afferent neuron" is, what would you say?

(3) Maybe it seems like a simple question, but the meaning of the word "afferent neuron" can get slippery.

(4) The Best Definition of "afferent neuron" I’ve Heard So Far.

(5) "afferent neuron" - Definition, pictures, pronunciation and usage note.

(6) What is the best definition of "afferent neuron"?

(7) What is the definition of an "afferent neuron"?

(8) What Is "afferent neuron"? Detailed Definition and Meaning.

(9) Use "afferent neuron" in a sentence.

(10) The Word "afferent neuron" in Example Sentences.

(11) English Sentences with Audio Using the Word "afferent neuron".

(12) What is definition of "afferent neuron" by Merriam-Webster.

(13) "afferent neuron" in a sentence (esp. good sentence like quote, proverb...).

(14) How do you write a good sentence with "afferent neuron"?

(15) "afferent neuron" sentence examples.

(16) "afferent neuron": In a Sentence.

(17) Here are 100 fantastic examples of sentences and phrases with the word "afferent neuron".

(18) How do you explain "afferent neuron"?

(19) What can I say instead of "afferent neuron"?

(20) What is a synonym for "afferent neuron"?

(21) What is a antonym for "afferent neuron"?

(22) What do you mean by "afferent neuron"?

(23) What is another word for "afferent neuron"?

(24) What is the best definition of "afferent neuron"?

(25) What is "afferent neuron" definition and meaning?

(26) How to use "afferent neuron" in a sentence.

(27) The Word "afferent neuron" in Example Sentences.

(28) "afferent neuron" meaning in english, "afferent neuron" definitions.

(29) Primary meanings of "afferent neuron".

(30) Full definitions of "afferent neuron".

(31) Full meaning of "afferent neuron".

(32) The Word "afferent neuron" in Example Sentences.

(33) Best definition of "afferent neuron".

(34) Define "afferent neuron" in one sentence, define "afferent neuron" in one word.

(35) What is the meaning of "afferent neuron" in a sentence.

(36) The Word "afferent neuron" in Example Sentences.

(37) What is the origin and root of "afferent neuron".


نکاتی در خصوص اهمیت یادگیری جملات انگلیسی با afferent neuron


به جای حفظ کردن لغت afferent neuron ، جملات کوتاه با afferent neuron را حفظ کنید.

اگر واقعاً نمی توانید از حفظ کردن دل بکنید، به جای حفظ کردن لغت انگلیسی afferent neuron، جملات کوتاه مختلف با لغت afferent neuron را حفظ کنید. مثلاً به جای اینکه لغت “university” را به معنی “دانشگاه” حفظ کنید، عبارت “I go to university” به معنی “من به دانشگاه می روم” را حفظ کنید. وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی afferent neuron، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه afferent neuron را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از afferent neuron در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


جمله سازی با کلمه afferent neuron

ساختن جمله با afferent neuron به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی afferent neuron است. اما برای اینکه مغز شما بتواند لغت afferent neuron را در آینده به یاد بیاورد، بهترین راه استفاده از روش زیر است:

با لغت afferent neuron ده جمله بسازید و در هر کدام از جملات معنای متفاوتی از واژه afferent neuron که می خواهید یاد بگیرید را به کار ببرید. با ساختن جمله از لغات جدید به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.ساختار جملات انگلیسی با afferent neuron

شاید مهم ترین مفهوم در زبان، جمله باشد. یادگیری ساختار جمله (sentence structure) در انگلیسی و هر زبان دیگری امری بسیار ضروری است. هر زبانی گرامر خاص خودش دارد و بر اساس آن ساختار جمله مشخص می شود. همین نکته در مورد زبان انگلیسی هم صدق می کند. در این زبان هم در هر نوع جمله ای قواعد دستوری خاصی حکم فرما است و هر یک از آن ها نقش مهمی در رساندن دقیق منظورمان دارند.

یک جمله گروهی از کلمات می باشد که در کنار یکدیگر قرار میگیرند و هر کدام از این کلمات اطلاعات خاصی را به ما می دهند. این کلمات اغلب با هم فرق دارند و هر کدام نقش خاص خودشان را در جمله دارند. از مهمترین اجزاء هر جمله می توان به فعل Verb، اسم Noun، صفت Adjective، قید Adverb، حرف ربطی conjunctions، حرف اضافه preposition، حرف تعریف و ... اشاره کرد.


ساختار جملات انگلیسی را می توان به 4 دسته تقسیم کرد.


جمله ساده با afferent neuron

یک جمله ساده با afferent neuron از یک بند اصلی که شامل فعل و فاعل است، تشکیل شده که اطلاعات کاملی در مورد یک اتفاق یا حالت را به ما می دهد. قاعده کلی ساختار این جملات به صورت زیر است:

فاعل + فعل قابل صرف


جمله مرکب با afferent neuron

برخلاف جملات ساده، در جملات مرکب با afferent neuron، دو بند داریم که با حرف ربط (Conjunction) یا ویرگول (comma) به هم متصل می شوند. نکته ای که باید در این جا به آن توجه شود این است که از آن جایی که دو بندی که در ساختار جملات مرکب انگلیسی با afferent neuron به کار برده می شوند، مستقل هستند، حتی به صورت جداگانه هم معنا می دهند. ترکیب نحوی ساختار جملات مرکب انگلیسی با afferent neuron بصورت ذیل است:

بند مستقل + حرف ربط همپایه ساز + بند مستقل


جمله پیچیده با afferent neuron

ساختار جمله پیچیده (complex sentence structure) با afferent neuron همانطور که از نامش پیداست کمی با جمله مرکب با afferent neuron فرق دارد. در جملات پیچیده با afferent neuron، در کنار بند مستقل می توان از یک بند وابسته هم استفاده کرد. یک بند وابسته شامل حرف ربط وابسته ساز (Subordinating conjunction) یا ضمیر موصولی (relative pronoun) است. یادتان باشد این بند با این که فاعل و فعل دارد اما ممکن است معنای کاملی نداشته باشد. بنابراین یک بند وابسته برای این که مفهوم کاملی داشته باشد، به یک بند مستقل نیاز دارد. ترکیب نحوی ساختار جملات پیچیده انگلیسی با afferent neuron بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند مستقل وابسته


جمله پیچیده – مرکب با afferent neuron

ساختار پیچیده – مرکب ( compound-complex) با afferent neuron همانطور که از نامش می توان حدس زد، ترکیبی است از جملات پیچیده و مرکب با لغت afferent neuron. یعنی از دو بند مستقل و یک بند وابسته تشکیل می شود. این بندها با حرف ربط همپایه ساز به هم متصل می شوند. ساختار جملات پیچیده – مرکب ( compound-complex) با afferent neuron بصورت ذیل است:

بند مستقل + بند وابسته + حرف ربط + بند مستقل


– همواره سعی کنید در مکالمه و یا ترجمه فارسی به انگلیسی، از ساختار و کلماتی استفاده نمائید که خود افراد انگلیسی زبان (نیتیو) آن ساختار و کلمات را بکار می برند.

طبیعی است که برای این هدف لازم است شخص ترجمه کننده آنقدر متن انگلیسی خوانده باشد و نسبت به کالوکیشن ها و همایندهای زبان انگلیسی آشنا باشد تا بتواند به مانند انگلیسی زبان های نیتیو، مفهوم را منتقل کند.

مجدداً تاکید میکنیم که صرفاً با ابتکار و خلاقیت های شخصی، بدون تسلط به کالوکیشن های زبان انگلیسی به هیچ وجه این امر میسر نخواهد بود.سوالات متداول جمله با afferent neuron

در این قسمت مهمترین سوالاتی که در خصوص جمله سازی با afferent neuron و کاربرد کلمه afferent neuron در جملات انگلیسی پرسیده می شود آورده شده است. امیدواریم با مطالعه این پاسخ ها به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.


در صورتی که قصد یادگیری لغات afferent neuron را دارید، پیشنهاد میکنیم که در قالب جمله انگلیسی با کلمه afferent neuron و همچنین مطالعه مثال برای afferent neuron، اقدام به جمله سازی با کلمه afferent neuron نمائید تا بتوانید به هدف استفاده از afferent neuron در جمله نائل شوید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمه afferent neuron به کمک همین جملات با afferent neuron و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر از حفظ کردن لغت afferent neuron می باشد.


وقتی شما به جای حفظ کردن لغت انگلیسی afferent neuron، جملات کوتاه انگلیسی با کلمه afferent neuron را حفظ می کنید، حداقل مطمئن هستید که می توانید به درستی از afferent neuron در جمله استفاده کنید. در ضمن، به طور ناخودآگاه نیز گرامر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.


ساختن جمله با afferent neuron به شما کمک می کند تا واژه ای را که آموخته اید در جمله به کار ببرید و موقعیت استفاده از آن را به خاطر بسپارید. شاید بتوان گفت این بهترین روش یادگیری سریع لغت انگلیسی afferent neuron است. با ساختن جمله برای لغت afferent neuron به مغزتان کمک می کنید تا یاد بگیرد، زیرا به طور فعال در فرآیند یادگیری دخیل می شود.


در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، به ما امتیاز بدهید.


© کپی رایت 2017 - 2023 , کلیه حقوق محفوظ است | طراحی شده توسط حسام عالمیان