تبلیغات

سایت «EnglishVocabulary.ir» محل مناسبی برای درج آگهی شماست.  سایت «EnglishVocabulary.ir» در فضای ترجمه و معنی لغات انگلیسی و دیگر زبان های رایج بین فارسی زبانان، یکی از پربازدیدشونده‌ترین سایت هاست.

  • مخاطبان سایت «EnglishVocabulary.ir» که تعداد آن در روز بیش از 33,000 نفر در حال حاضر (بتاریخ 1 فروردین 1399) می باشند،  افرادی هستند که در جستجوی معنی و ترجمه کلمات فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی و …. می باشند.

 

  • قابل توجه آموزشگاه های زبان های خارجی، مدرسان زبان انگلیسی، تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات آموزش زبان، کتاب فروشی ها و فروشگاه های محصولات زبان های خارجی، صاحبان کانال ها و پیج های آموزش زبان انگلیسی و …

 

  • ضمناً قسمتی از مخاطبان ما افرادی می باشند که در حال یادگیری زبان های خارجی نظیر آموزش و یادگیری زبان انگلیسی و … می باشند. لذا برای این دسته از مخاطبین ما کتاب ها، محصولات آموزشی زبان و دیگر خدمات آموزش زبان بسیار مناسب می باشد. فلذا شما را می تواند به طیف گسترده ای از این مخاطبین متصل نماید.

 

  • سایت «EnglishVocabulary.ir» در حال حاضر بیش از 550 هزار پست و نوشته دارد که نشاندهنده سرعت بسیار بالای به روز شدن می‌باشد. و این موضوع سبب افزایش رنک و سئوی سایت شما از طریق لینک هایی که به سایت شما در تبلیغات بنری و یا تبلیغات متنی قرار میگیرد میشود.

 

  •  مخاطبان سایت ما 80 درصد از ایران و 20 درصد از دیگر کشورها می باشند ( طبق آمار دقیق Google Analytics) که بیشتر نسل جوان و علاقمند به یادگیری زبان های خارجی تشکیل می‌دهند، اما در میان مخاطبان این سایت هر قشری را می‌توان پیدا کرد.

 

شرایط درج آگهی

۱- «EnglishVocabulary.ir» و اصولا هر وب سایت آنلاین دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد.

«EnglishVocabulary.ir» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آگهی‌ها ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

۲- «EnglishVocabulary.ir» در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

۳- در مورد بنرها و آگهی‌های متنی معمولا حداکثر ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز مبلغ، آگهی‌ها درج می‌شوند.

۴- لطفا قبل از به پایان رسیدن مهلت آگهی، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید، البته ما به پایان رسیدن مهلت را به شما یادآوری می‌کنیم، اما ارجح است که از چند روز مانده به پایان زمان آگهی، برای تمدید اقدام کنید.

۵- قبل از هماهنگی با ما، لطفا مبلغی واریز نکنید.

۶- تخفیف فقط در موارد خاص مثل سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر و یا درخواست آگهی با تعداد زیاد، ممکن است.

 

پلن‌های تبلیغات

1- تبلیغات بنری در بالای هر پست

این بنر در بالای متن در تمام صفحات می باشد که بسیار به چشم می آید. ( ترجیحا اندازه بنر در حدود 728 در 90 پیکسل باشد )

در این نوع تبلیغ بک‌لینک فالو در تمام صفحات را خواهید داشت.

2- تبلیغات بنری در پایین هر پست

در این نوع تبلیغ تصویر شما در اندازه حدود 728 در 90 پیکسل نمایش داده می‌شود. باز هم در این نوع تبلیغ بک‌لینک فالو در تمام صفحات را خواهید داشت.

3- تبلیغات متنی در داخل هر پست سایت

شما می‌توانید آگهی متنی خود را در داخل هر پست‌ نمایش دهید. این طوری هم لینک فالو دریافت می‌کنید و هم بازدیدکننده‌های زیادی به سایت شما می‌آیند. این تبلیغ فالو چون در داخل بدنه همه پست‌های سایت به نمایش درمی‌آید از نظر سئو فوق‌العاده برای شما ارزشمند خواهد بود.

 

هزینه تبلیغات در وب‌سایت

در هر مورد باید هزینه تبلیغات را با تماس با شماره 09128125070 (آقای عالمیان) و یا از طریق ارسال ایمیل به [email protected] با ما هماهنگ نمائید.

هزینه آگهی ثابت نیست و متغیر است.

تنها برای آگهی های مدت دار نظیر 3 ماه، 6 ماه و یک ساله تخفیف در نظر گرفته می شود.

در «EnglishVocabulary.ir»، ما به منصفانه بودن بهای آگهی‌ها معتقدیم، از همین رو است که هزینه آگهی‌ها نسبت به سایت‌هایی با درجه اعتبار و جایگاه مشابه، بسیار مناسب‌تر هستند.

 

مراحل ثبت آگهی در وب‌سایت

۱- تماس با شماره 09128125070 (آقای عالمیان) و یا از طریق ارسال ایمیل به [email protected]
۲- توضیح نوع آگهی
۳- ایمیل شما بررسی خواهد شد و در صورت نبود مشکل، تعرفه دقیق و شماره حساب برای شما ایمیل خواهد شد.
۴- واریز هزینه
۵- و در نهایت درج آگهی شما (حداکثر طی 24 ساعت)

بازی یادگیری زبان انگلیسی